Nowa płyta FKA twigs i teledysk stworzony z Hiro Muraim

fka twigs

FKA twigs zapowiada nową płytę. Nie znamy jeszcze daty premiery, ale Artystka ukończyła prace nad nowym albumem podczas pandemii. Jak widać niektórym służy lockdown. FKA twigs rozpoczęła lekcję gry na fortepianie (trochę to zabawnie brzmi, jak na tak artystkę), a także zgłębiała tajniki… wushu – chińskich sztuk walki.

FKA twigs opublikowała niedawno teledysk do utworu „sad day”, w którym wykorzystuje swoje umiejętności walki wzbogacone o elementy choreografii, stworzonego z Hiro Muraim. BTW. Postanowiliśmy, że od teraz będziemy was informować o dokonaniach naszych zacnych imienników. Nie każdy wie, że nazwa HIRO pochodzi od japońskiego imienia, a nie tylko, jak mogłoby się wydawać, od spolszczenia słowa „hero”.

Zobacz też: Teledysk polsko-niemieckiego składu 102 Boyz zrealizowany przez ekipę HIRO

W jednym z wywiadów FKA twigs mówi: – Stało się tak, że w zasadzie cały album powstał w trakcie kwarantanny. Pewnego dnia po prostu zdecydowałam, że zrobię tę płytę. I tak już poszło. To było wspaniałe, ponieważ w głównej mierze pracowałam nad nią ze wspaniałym artystą i producentem, El Guincho. Tak naprawdę całość powstała głównie za pośrednictwem rozmów na FaceTime.

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News