HIRO Music Video #1: 102 Boyz „Morgen bin ich reich”

Dzisiejsze popołudnie jest dla nas wyjątkowe, bo właśnie światło dzienne ujrzał pierwszy klip produkcji HIRO Video. Wybieramy perełki, dlatego na pierwszy ogień poszedł polsko-niemiecki skład 102 Boyz!

Morgen bin ich reich czyli Jutro będę bogaty jest pierwszym klipem promującym Mixtape 102 PROMILLE w wykonaniu 102 BOYZ.

Klip został nakręcony w 2017 roku, podczas pobytu zespołu w Warszawie, gdzie tego dnia wystąpili na imprezie KEEP IT PALE 5. Chłopaki ze 102 BOYZ to polsko-niemiecki skład, twórcy między innymi kawałka Pogba.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Skład liczy 6 członków: Kkuba, Duke, Skoob, Addikt, Chapo, Stacks. Ich producentem jest Bobby San. Za bit w najnowszym kawałku odpowiedzialny jest przyjaciel zespołu, francuski producent Sboy.

To nasza pierwsza produkcja tego typu, ale na pewno nie ostatnia! Czeka na Was jeszcze dużo niespodzianek z udziałem polskich i zagranicznych artystów. W w trakcie nagrania teledysku powstały również zdjęcia backstage’owe, które niebawem zobaczycie!

Zdjęcia: Błażej Grochulski i Tomasz Dobski

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News