Epicentrum

New Line Cinema we współpracy z Village Roadshow Pictures przedstawia film katastroficzny o tornado „Epicentrum”.  Reżyserem obrazu jest Steven Quale (Oszukać przeznaczenie 5), a jego produkcją zajmuje się Todd Garner (Heca w zoo, Wybuchowa para). W ciągu jednego dnia Silverton zostaje spustoszone przez niespotykaną do tej pory serię tornad. Całe miasteczko pozostaje na łasce i niełasce nieobliczalnych i śmiercionośnych cyklonów, a łowcy tornad przewidują, że najgorsze dopiero przed nimi. Większość mieszkańców szuka schronienia, lecz niektórzy ruszają w kierunku oka cyklonu. Chcą sprawdzić, jak daleko może posunąć się łowca burz, by zrobić zdjęcie swojego życia.

 

https://www.youtube.com/watch?v=D2_6rx1vVYY

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Film „Epicentrum” widziany oczyma zawodowych łowców burz, żądnych wrażeń amatorów i odważnych mieszkańców miasta pozwala widzom znaleźć się w samym centrum wydarzeń i przekonać się o niszczycielskiej sile przyrody, utrwalonej w obiektywie ich aparatów. Quale reżyseruje obraz na podstawie scenariusza Johna Swetnama. Jego producentami wykonawczymi są Richard Brener, Walter Hamada, Dave Neustadter, Mark McNair, Jeremy Stein i Bruce Berman. W filmie występują Richard Armitage (Hobbit: Niezwykła podróż, Hobbit: Pustkowie Smauga), Sarah Wayne Callies (serial TV The Walking Dead), Matt Walsh (Ted), Alycia Debnam-Carey (Where the Devil Hides), Arlen Escarpeta (Oszukać przeznaczenie 5), Nathan Kress (serial TV iCarly), Jon Reep (Harold i Kumar uciekają z Guantanamo) oraz Jeremy Sumpter (Surferka z charakterem, serial TV Friday Night Lights). 
 
W ekipie filmowej Quale’a znalazło sie kilku członków z ekipy pracującej przy filmie Oszukać przeznaczenie 5 między innymi operator Brian Pearson, scenograf David Sandefur, montażysta Eric Sears i kompozytor Brian Tyler, oraz projektantka kostiumów Kimberly Adams (współpracująca przy projektowaniu kostiumów do serii filmów Opowieści z Narnii. 

Film wchodzi do kin 8.08. My mamy dla was podwójne zaproszenia na przedpremierowy pokaz filmu w kinie Promenada 7.08 o godzinie 20:00. 

Co zrobić, żeby zgarnąć bilet na tę kosmiczną podróż? Polubcie ten artykuł („Lubię to!” po lewej stronie) i skomentujcie konkursowy post na naszym fanpage’u odpowiadając na pytanie: Kto jest scenarzystą filmu „Epicentrum”? 5 poprawnych odpowiedzi dostanie od nas podwójne zaproszenia na pokaz przedpremierowy filmu.  

 http://www.wbep.pl/

Tekst | Materiały Prasowe 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News