Sztuka ulicy

Grafika na przyszłorocznych nartach Majesty! Już 22 marca, przy wsparciu marki burn, czołowi polscy artyści połączą swój talent oraz wizję tego jak powinny wyglądać grafiki nart w przyszłości.

MUTINY 2

Freelife Jam Session to wydarzenie którego nie może przegapić żaden miłośnik street artu, dobrych brzmień i sportów ekstremalnych. 22 marca w krakowskim klubie Fabryka swoje siły połączą najlepsi polscy artyści związani z szeroko rozumianą sztuką ulicy.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

SWANSKI 3

Część artystyczną jamu rozpocznie dwóch czołowych polskich street artowców, których nie trzeba nikomu przedstawiać – Nawer oraz Swanski. Ich prace zdobią ulice i galerie między innymi Paryża, Londynu, Berlina, Miami, Los Angeles czy Wiednia. Ich zadaniem tego wieczoru będzie stworzenie grafiki, która w przyszłym roku znajdzie się na nartach polskiego producenta Majesty Skis. 

 NAWER 1

Ich pracę obserwować będą znani polscy DJ’e – Kixnare oraz Sid Pong. W miarę postępów powstawania grafiki będą oni tworzyć muzykę, która ich zdaniem w najlepszy sposób odwzorowuje dzieło. Ich set zakończy jak zawsze mocne afterparty.

MUTINY 3

Punktem kulminacyjnym Freelife Jam Session będzie pierwsza, polska projekcja freeskiingowego filmu „Mutiny”, jednej z najmocniejszych produkcji narciarskich ostatnich lat. Akcja najnowszego obrazu wytwórni Stept Productions tylko chwilami wykracza poza amerykańskie ulice i betonowo-metalową scenerię. Stepci, w przeciwieństwie do swoich kolegów z branży, nie dysponują potężnymi budżetami, helikopterami i hollywódzkim sprzętem. Mają jednak to czego wielu brakuje – ogromną pasje, zapał, talent i niesamowitą ekipę, która jest nie tylko grupą pro skierów, ale też po prostu bandą prawdziwych przyjaciół. „Mutiny” to opowieść o grupie młodych chłopaków, którzy próbując pokonać kolejne granice swoich możliwości i tworząc najbardziej spektakularny streetowy obraz w dziejach freeskiingu, stawiają na szali wszystkie swoje oszczędności i zdrowie. Mocny, mroczny, prawdziwy, momentami gorzki film, który robi piorunujące wrażenie!

 

ulot

 

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News