Diesel w najnowszej kampanii pokazuje jak uciec z randki

Chłopak i dziewczyna siedzący przy stoliku

Każdego dnia w wirtualnym świecie aplikacji randkowych paruje się około 5 milionów ludzi. Jedna piąta z nich faktycznie spotka się ze sobą na pierwszej randce. Ale ile z nich przetrwa to pierwsze spotkanie? No właśnie.

Nie martwcie się jednak, bo właśnie Diesel przychodzi do Was z pomocą ze swoją najnowszą kampanią. Czy kiedyś, w trakcie pierwszej randki poczuliście, że musicie z niej uciec tak szybko, jak się tylko da? Jeśli tak, Diesel ma dla Was specjalne… JoggJeans, które pomogą Wam uciec z nieudanych randek.

Krótki filmik promujący nowy model jeansów powstał we współpracy z jedną z agencji kreatywnych oraz reżyserem Marco Prestinim. Główny bohater będzie musiał stawić czoła kilku spotkaniom z poznanymi w sieci dziewczynami. Dziewczynami wszelkie rodzaju, od królowych dramatów po te, które nijak przypominają siebie ze zdjęcia w aplikacji.

Także następnym razem, gdy Wasza potencjalna druga połówka już na pierwszej randce zacznie snuć plany o wspólnej przeprowadzce z dala od cywilizacji, nie siedźcie i nie potakujcie głową. Zakładajcie JoggJeansy i uciekajcie!

5/5 - (1 vote)