Daria & Jodie: MTV zapowiedziało wielki powrót serialu Daria

Rysunek przedstawiający dziewczynę w brązowych włosach z dużymi okularami

Nie, to nie żart. Daria wraca na ekrany! Nasz ulubiony serial MTV z końca lat 90. doczeka się swojego reboota pod tytułem Daria & Jodie.

Serial w swojej pierwotnej odsłonie posiadał 5 sezonów i był emitowany w latach 1997-2002, a główna bohaterka sprawiła, że od najmłodszych lat mogliśmy się uczyć co to cynizm i sarkazm. Tytuł nowej odsłony serialu – Daria & Jodie sugeruje, uwaga głównej bohaterki skupi się nie na najbardziej znanej przyjaciółce Darii – Jane, tylko na czarnoskórej koleżance Jodie, która zyskała miano jednej z najważniejszych postaci TV w latach 90.

Daria na MTV – kto odpowiada za reebot serialu?

Czytaj również: Czego nauczył nas serial „Daria”?

Scenariusz serialu stworzy Grace Edwards (odpowiedzialna za takie produkcje jak Inside Amy Schumer, czy Unbreakable Kimmy Schmidt). Informacja została w stu procentach potwierdzona przez ekipę MTV, która w swoim oświadczeniu informuje, że kultowa bohaterka MTV powróci, a tym razem będziemy mogli oglądać świat Darii Morgendorffer nie tylko jej oczami, ale także jej bliskiej koleżanki Jodie Landon. Te dwie młode kobiety podbiją cały świat swoim sposobem bycia i obnażaniem wszystkich stereotypów związanych z kulturą, społeczeństwem, płcią, czy rasą.

Nie wiemy jak Wy, ale my już nie możemy się doczekać!

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News