Czy pojawi się świąteczny odcinek serialu „Rick and Morty”?

Scena z serialu Rick and Morty

Chociaż od premiery ostatniego sezonu przygód Ricka i Morty’ego minęło już półtora roku, fani już nie mogą się doczekać kolejnych odcinków. Pojawiły się spekulacje na temat pojawienia się świątecznego odcinka serialu.

W przeciwieństwie do innych popularnych seriali, w przypadku Ricka i Morty’ego nigdy nie było do końca wiadomo, kiedy na 100% pojawi się nowy sezon. Fani postanowili zebrać wszelkie możliwe poszlaki, wnioskując, że nowy odcinek może pojawić się szybciej, niż przypuszczamy. Czy faktycznie pojawi się świąteczny odcinek?

Czytaj również: Czy warto sięgnąć po pierwszy tom komiksu Rick i Morty?

Ci z Was, którzy podczas oglądania serialu przykładali szczególną uwagę do detali i sceny, która pojawiła się po napisach ostatniego odcinka drugiego sezonu, mogą już domyślać się, o co chodzi.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


W scenie tej Mr Poopy Butthole zwrócił się do publiczności, dając kilka wskazówek, kiedy może pojawić się kolejny sezon. Przepowiednia ze sceny sprawdziła się i sezon trzeci pojawił się dokładnie półtora roku później. Teraz fani wzięli na warsztat scenę po napisach z trzeciego sezonu. Mr Poopy Butthole powiedział w niej: See ya for season four in like … a really long time! I might even have a big, white Santa Claus beard!

https://youtu.be/13SoPnUqGos

Fani przypuszczają, że wyrażenie big, white Santa Claus beard, może wskazywać na to, że czwarty sezon serialu, albo chociaż świąteczny odcinek pojawi się w okolicach Bożego Narodzenia. Tak było z trzecim sezonem: pierwszy odcinek pojawił się w Prima-Aprilis, a kolejny dopiero w lipcu tego samego roku. Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać!

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News