Czy David Lynch szykuje kolejny sezon Twin Peaks? W sieci pojawiły się tajemnicze posty od reżysera i aktorów

Kobieta mówiąca coś na ucho mężczyźnie

W ubiegłym roku David Lynch zasugerował możliwość powstania kolejnej odsłony kultowego serialu, a ostatnie posty w mediach społecznościowych tylko zaogniły te spekulacje.

Fala spekulacji na temat nowego sezonu Twin Peaks rozpoczęła się od wpisu Muzeum Horrorów w Hollywood na Twitterze: Ktoś, kogo znamy i kto jest poinformowany, ujawnił nam coś bardzo ekscytującego o przyszłości Twin Peaks. Jeśli to prawda, w 2020 roku będziemy piszczeć z zachwytu!

Biorąc pod uwagę, że córka Davida Lyncha – Jennifer Lynch jest członkiem zarządu w muzeum, wydaje się, że informacja ta może być czymś więcej niż wyssaną z palca plotką.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Po tweecie hollywoodzkiego muzeum, pojawił się także wpis od Kyle’a MacLachlana, wcielającego się w rolę Dale’a Coopera: Uwielbiam ten elegancki garnitur, ale dzisiaj zdecydowanie myślę o… pączkach. Dodatkowo Michael Horse (Zastępca szeryfa, Tommy Hawk Hill w Twim Peaks) dodał na swoim Instagramie kadr z serialu ze swoją postacią, która ma nakazane, by milczeć.

https://www.instagram.com/p/B3DdOqFllAJ/

W ubiegłym miesiącu sam David Lynnch również opublikował na Twitterze wpis, w którym napisał o tym, jak bardzo uwielbia kręcić sceny w hrabstwie King w stanie Waszyngton, gdzie… kręcono Twin Peaks, a autor zdjęć do serialu, Peter Deming, współpracujący od 20 lat z Lynchem, opublikował na Instagramie kilka zdjęć z właśnie tego miejsca.

Przypominamy, że 25 lat po zabójstwie Laury Palmer, ostatni odcinek nowej serii Twin Peaks został wyemitowany we wrześniu 2017. Wówczas Showtime potwierdziło, że nie prowadziło rozmów z Lynchem na temat dodatkowego sezonu.

Jak myślicie? Będzie nowy sezon? Przypominamy, że wciąż czekamy także na dokument o Pieńkowej Damie: Powstanie dokument o Pieńkowej Damie z Twin Peaks.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News