Ciuchy techno. Gilty

bluza z nadrukiem Gilty

Ciuchy techno. Każda muzyka tworzy określony styl ubioru. W przypadku techno sposób identyfikowania się z ulubioną muzyką bywa dość eklektyczny, ale da się zauważyć pewne trendy w ubiorze fanów tego gatunku. Przedstawiamy wywiad z Maliną Łeską – twórczynią marki Gilty, która zrodziła się z miłości do techno.

Skąd pomysł na ciuchy w klimacie techno?

Marka Gilty narodziła się z miłości do świata techno. Jest to pierwsza w Polsce marka ubrań dedykowana muzyce elektronicznej. Nie zwlekałam długo ze stworzeniem konceptu i wejściem na rynek z huczną premierą. To było jak dobry trzydniowy festiwal. Byłam zaskoczona, gdy już po roku istnienia marki rejwowicze zaczęli się utożsamiać z ideą Gilty i organiczną bawełną, którą stosuję w produkcji. Uśmiech towarzyszył mi nieustannie, gdy widziałam w warszawskich klubach ludzi noszących ciuchy Gilty. Mój brand tak samo jak ja nastawiony jest na pozytywną energię wśród ludzi. Wspieram także popularną grupę Znamy Się Z Techno. W okresie pandemii COVID-19 zrobiliśmy maski ochronne, a zysk z ich sprzedaży został przeznaczony na cele charytatywne. Współpracowałam również z barem Naprawa przy pierwszej kolekcji, organizując tam wernisaż, gdzie wystąpił Gooral. W kolekcji Gilty znajdziecie też jego koszulki z najnowszej płyty ethno electro 2.

Malina Gilty

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Jakie będą urodziny Gilty?

Na urodziny brandu przygotowałam coś przełomowego i oryginalnego. Taneczny Techno Performance w ciężkich brzmieniach stylizowany na pokaz mody z towarzyszącym light show odbędzie się na CREEPY RAVE, 15 sierpnia czasu operacyjnego 0100. Główny wybieg będzie należał do modelek i modeli, ale gościem specjalnym będą uczestnicy imprezy, armia Gilty oraz świeży rekruci czekający na pobór. Źródłem energii na scenie techno jak i w mojej marce od początku byli ludzie. By zadbać o najlepszą atmosferę za oprawę muzyczną będzie odpowiedzialna warszawska śmietanka DJów: @Septonly b2b @siennpl @TomPalash @paaaweeel @pdembinka @bluketlive @truantofficial.

Secret location. Informację o miejscu dostaniecie dopiero w dniu imprezy.

Link do wydarzenia FB: https://www.facebook.com/events/2702957543282901/

Gilty plakat imprezy

Ciuchy Gilty paint

modelka Gilty

Techno backstage

Co to jest GILTY CREEPY RAVE?

CREEPY RAVE to jedyna w swoim rodzaju impreza techno stworzona przez rejwowiczów dla rejwowiczów. Tam możesz poczuć się wolnym, tańczyć jak chcesz i w czym chcesz. Nie zabraknie też stoiska, gdzie do kupienia będzie nowa kolekcja w której pojawią się taneczne body oraz odblaskowe elementy. Po roku istnienia dochodzą mnie słuchy, że bluzy i koszulki przeszły testy długotrwałej ekspozycji na muzykę i tłuste basy. Otrzymaliśmy wynik pozytywny w 99% wszystkich przypadków. 1% nie wrócił z afteru… Znajdziecie u mnie również ulubione bluzy z mapą przedstawiającą podróż po świecie muzyki, gdzie napis „LOADING” jako symbol oczekiwania, detaliczna stopklatka obrazuje pewien stan emocjonalny oraz powtarzający się napis „never sleep” jako symbol pewnej ciągłości wydarzeń i niemożności powrotu do rzeczywistości. Feel Gilty to remeber, that you are still human.

 Wygraj bluzę na Instagramie HIRO @hiro-magazine 

Bluza z kapturem 2 Gilty Magazyn HIRO Ciuchy techno. Gilty

Gluza z kapturem Gilty Magazyn HIRO Ciuchy techno. Gilty

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News