Bohaterowie naklejek z aplikacji Line dostaną własny animowany serial na Netflix

Animowane postaci

Skoro powstał już film o emoji, to dlaczego miałby nie powstać serial, którego bohaterami będą bohaterowie naklejek jednego z komunikatorów?

Line to aplikacja do przesyłania wiadomości, która swoją popularność zyskała przede wszystkim w Japonii oraz innych częściach Azji. Jak w każdym komunikatorze, tak i w tym, pojawiają się tak zwane naklejki, czyli małe obrazki przedstawiające różnorakie zwierzątka. Co więcej, bohaterowie aplikacji Line doczekali się już między innymi własnego sklepu na Times Square w Nowym Jorku.

Zgodnie z komunikatem prasowym Netflix, serial Line Friends będzie niewerbalną animacją ukazującą przygody znacznie różniących się od siebie przyjaciół mieszkających w tym samym mieście.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Ekipa postaci BROWN & FRIENDS stała się ważną częścią życia dla wielu użytkowników aplikacji Line. Tym bardziej jesteśmy podekscytowani wizją stworzenia serialu, który może zachwycić odbiorców na całym świecie – powiedział Aram Yacoubian, dyrektor Original Animation w Netflix.

Data premiery niewerbalnej animacji nie jest jeszcze znana.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News