Bezwstydny Mortdecai

http://cdn.collider.com/wp-content/uploads/mortdecai-johnny-depp-slice.jpg
http://cdn.collider.com/wp-content/uploads/mortdecai-johnny-depp-slice.jpg

 

Nonszalancja i dezynwoltura to dwa przymiotniki, które chyba najpełniej i najlepiej opisują postać w którą wcielił się idol (co najmniej) trzech pokoleń kobiet – Johnny Depp. Partnerują mu – mimo upływu czasu niezmiennie olśniewająca – Gwyneth Paltrow i Ewan McGregor, słowem – śmietanka dojrzałego Hollywood.

Charlie Mortdecai jest koneserem sztuki i kobiecych wdzięków. Pewnego dnia wpada na trop zaginionego obrazu autorstwa Goi, który jest nie tylko dziełem sztuki, ale też zabiera wskazówki pozwalające wejść w posiadanie pokaźnej ilości złota… W szranki z pięknowąsym arystokratą staną także między innymi amerykański bogacz, rosyjski miliarder, ale przede wszystkim niegdysiejszy przyjaciel (McGregor) wciąż zakochany w żonie (Paltrow) Charliego.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


,,Bezwstydny Mortdecai” to komedia przesycona niespodziewanymi zwrotami akcji, błyskotliwymi dialogami, a nade wszystko świetnie zagrana. Przesadzone stylizacje i wnętrza z pewnością przypadną do gustu wszystkim wielbicielom Wesa Andersona. Najnowszy film Koeppa to sto minut rozrywki na najwyższym poziomie.

Na ekrany polskich kin film wchodzi już 23 stycznia, zaledwie dwa dni po światowej premierze. Niezależnie od tego czy jesteście fankami Deppa od czasów ,,Edwarda…” , czy po prostu poszukujecie nienadwyrężającej rozrywki na weekend – z ręką na sercu polecamy ,,Bezwstydnego Mordecaia”.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News