Beyoncé kontra zombie

Queen B, Diva, Bey, Sasha Fierce. Beyonce ma wiele wcieleń i każdym z nich sukcesywnie się chwali. Jedni wolą ją widzieć jako damę w futrze z gronostajów, dla innych jest ona dziewczyną z sąsiedztwa jak z czasów „Crazy in Love”. Co jednak, gdyby Bey zamiast wybrać się wczoraj na Met Galę w półprzezroczystej sukni walczyła z zombiakami?

Artysta Ali Graham na swoim tumblrze “Survivor. Beyonce vs. Zombies” umieszcza stworzone przez siebie ilustracje przedstawiające panią Carter w środku inwazji żywych trupów. Większość prac inspirowana jest tekstami piosenek wokalistki oraz charakterystycznymi teledyskami. Mamy więc zombie, który ugryzł Beyonce w rytm “Yoncé all on his mouth like liquor” czy innego czołgającego się w jej stronę z “There is someone here inside, someone I thought had died so long ago” albo samą bohaterkę całego zamieszania, która trzyma zakrwawioną piłę motorową (jak nietrudno się domyślić – “Got me looking so crazy right now”).

tumblr_n2y25b1gA61trcsmko1_1280  tumblr_n0j8szi8Ot1trcsmko1_1280

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Całe szczęście jednak dzielna Beyonce za każdym razem ucieka okrutnym zombie albo się z nimi rozprawia, ratując świat od zagłady. Ponieważ… she’s a survivor. To zresztą też było punktem wyjścia do powstania całej serii grafik. “She’s a survivor” to problem 11 z 99 biednego Jaya-Z, który został zilustrowany przez Grahama w jego książce “99 problems. Superstars Have Bad Days, Too”.

tumblr_n1va2sQUUR1trcsmko1_1280 tumblr_n2l82ul5M41trcsmko1_1280

tumblr_n2sphdO0pR1trcsmko1_1280 tumblr_n35kxeY8rz1trcsmko1_1280

No bo halo, co jakiś zombiak będzie przeszkadzał w pobudce, podcinaniu roślin czy wyborach Miss?

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News