Czy tak będą wyglądały święta, jeśli nie zadbamy o środowisko?

Chłopiec z dziewczyną budujący bawłwana z błota

Organizacja charytatywna z Wielkiej Brytanii postanowiła uświadomić społeczeństwo, co się stanie z naszą planetą, jeżeli dalej będziemy się zachowywać nieodpowiedzialnie w kwestii ochrony środowiska.

Projekt No-Snow Globe składa się z trzech śniegowych kul, które od tych znanych nam z supermarketów różnią się tym, że… nie mają śniegu. Bezśniegowy bałwan. Bezśniegowy aniołek. Bezśniegowa bitwa na śnieżki.

Wnętrza kul zostały wykonane na drukarce 3D i wysłane do Theresy May, z prośbą, aby zareagowała w sprawie ochrony środowiska, zanim będzie za późno. Tak samo, jak wszyscy, którzy sądzą, że ocieplenie klimatu to tylko kolejna plotka, stworzona, by wywołać panikę w społeczeństwie.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Kule były dostępne także w sprzedaży w centrum Londynu. Więcej informacji o projekcie i dostępności kul, znajdziecie TUTAJ.

Czytaj również: We Włoszech powstało jedno z najbardziej ekologicznych osiedli

Chłopiec i dziewczynka rzucający się błotem zamiast śniegiem Szklana kula śniegowa Pudełko Trzy szklane kule śniegowego

4,5/5 - (2 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News