Banksy zaprojektował kuloodporną kamizelkę dla Stormzy’ego. Dlaczego?

Mężczyzna w kamizelce kuloodpornej

Raper pojawił się w niej podczas swojego koncertu w Glastonbury, a Banksy oświadczył na swoim Instagramie, że to właśnie on jest twórcą kamizelki.

W piątkowy wieczór Stormzy zagrał na scenie Pyramid w Glastonbury, ubrany w kuloodporną kamizelkę, pomalowaną w czarno-białą flagę Wielkiej Brytanii. Następnie Banksy, na swoim Instagramie dodał zdjęcie rapera, dopisując: Zaprojektowałem spersonalizowaną kamizelkę i zastanawiałem się: kto mógłby ją założyć? Oczywiście, że Stormzy podczas koncertu z Glastonbury.

Czy to oznacza, że Stormzy osobiście poznał najbardziej tajemniczego artystę naszych czasów? Cóż, tego raczej się nie dowiemy. Wiemy natomiast, że kuloodporna kamizelka nawiązuje do wzrostu przestępczości w Wielkiej Brytanii z naciskiem na przestępstwa z użyciem noży oraz wciąż olbrzymiej liczby przetrzymywanych niesprawiedliwie w więzieniach osób czarnoskórych.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


https://www.instagram.com/p/BzS7TrSHL_d/

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News