Australijscy strażacy zapozowali ze zwierzętami, tworząc charytatywny kalendarz na rok 2020

Mężczyzna z kotkiem na ramieniu i mężczyzna z koniem

To bez wątpienia idealne połączenie męskości i dobroczynności w jednym. Chłopcy ze złotymi sercami.

Strażacy są naszymi codziennymi bohaterami, którzy ratują codziennie życie tysięcy ludzi. Nie oznacza to jednak, że gdy opuszczają pracę, zdejmują peleryny superbohaterów. Nic z tych rzeczy.

Dowodem na to są australijscy strażacy, którzy mają w planach wydać 6 nowych kalendarzy na rok 2020. Pierwszy Australijski Kalendarz Strażacki został wydany w 1993 roku i od tamtego momentu jest coroczną tradycją. Środki zebrane ze sprzedaży są przeznaczane na cele charytatywne, a nie ukrywamy, warto rozważyć jego zakup – w każdym miesiącu jest na co popatrzeć, jeśli są wśród was entuzjastki lub entuzjaści niewinnego patrzenie na piękne, męskie ciała.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Kalendarz na 2020 rok jest o tyle inny od pozostałych, że zostali do niego zaangażowani również strażacy z Francji, czy Niemiec. Efekty tegorocznej sesji możecie zobaczyć poniżej.

4/5 - (2 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News