Aplikacja z trzema kropkami nienawiści

Znak odpisywania na wiadomość z aplikacji messenger

Uwaga! Jeśli nie jesteś jedną z tych przesiąkniętych do cna złem osób, dla której wyrządzanie krzywdy innym stało się hobby, a łzy zrozpaczonych ofiar są solą żywota, zaprzestań czytania w tym momencie!

Witajcie! Jednak zdecydowaliście brnąć w to dalej. Dobrze. Mamy dla was, wobec tego, wspaniałe wieści. Jesteśmy świadkami powstania najbardziej okrutnego narzędzia do siania wirtualnego terroru.

Aplikacja Godotify, bo o niej tu mowa, sprawi, że wasi znajomi was znienawidzą. Zanim jednak się to stanie, znad ekranów ich smartfonów, laptopów czy macbooków rozniesie się odgłos płaczu i zgrzytania zębów.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Godotify – GIF pisania na Messengerze

screenshot z gifem pisania na messengerze

Wystarczy tylko zainstalować opisywany dodatek na swoim messengerze, wszcząć konwersację i czekać na efekty. Na ekranie Waszego rozmówcy pojawią się charakterystyczne trzy kropki i napis — X is typing (podczas gdy Wy nawet nie będziecie dotykać klawiatury). Rozmówca ów będzie, w związku z tym, czekać na waszą odpowiedź, tak jak Vladimir i Estragon, w sztuce Samuela Becketta, czekali na Godota (stąd też nazwa aplikacji).

Dwie płaczące postacie z kreskówek mówiące: "that's the evilest thing I can imagine"
Wiadomość jednak nie nadejdzie. Fakt ten spowoduje niezliczoną ilość spazmów agresji, przeplatanych kompulsywnym obgryzaniem paznokci i nerwowym rozglądaniem się wokół. Albo po prostu znajomy zrezygnuje z konwersacji i nigdy już do was nie napisze.

Pobierz aplikację Trzy Kropki Nienawiści

Autor: Krzysztof Jędrzejczyk

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News