5 pytań do Smolastego i premiera jego nowego klipu „Uzależniony”

Na oficjalnym kanale YouTube Smolastego pojawił się teledysk do utworu Uzależniony, w którym gościnnie udziela się Otsochodzi, a za produkcję odpowiedzialny jest duet Miyo. Wideo zostało zrealizowane przez ekipę H D S C V M.

Jak mówi Smolasty Uzależniony to kawałek o niespełnionej miłości, kiedy obie strony chcą, ale coś jednak tworzy między nimi barierę nie do przejścia.

Twój nowy klip ujrzał światło dzienne: powiesz kilka słów o tej produkcji?

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Tak, jasne! Numer Uzależniony to najbardziej emocjonalny i nośny kawałek z płyty. Ma według mnie w sobie duży ładunek co zawdzięczam momentowi, w którym go nagrywałem. Produkcją zajął się duet MIYO, co wpłynęło na jakość kawałka.

Tytuł kawałka to „Uzależniony”. A Ty, wymień 5 rzeczy, bez których nie wyobrażasz sobie życia?

Może to smutne, ale: telefon (także w celach pisania tekstów!), inspirujący ludzie wokół, dobre hity i jeszcze dwa razy dobre hity!

Na twoim fanpage’u widać, że nie spoczywasz na laurach i koncertujesz pełną parą! Co dają Ci występy na żywo?

Ciśniemy mocno. Trzeba w końcu poznać ludzi w całym kraju, aby dowiedzieć się, czego oczekują i jak reagują na naszą muzykę. Na razie wszystko idzie bardzo płynnie i robimy ogień, aby fani czuli satysfakcję.

5 kawałków, które aktualnie zapętlasz w nieskończoność, to…

Aktualnie to kawałki z mojej nowej płyty, które muszę tak zapętlać, ponieważ szukamy ostatnich niedociągnięć przed zamknięciem! 😀

Jak motywujesz się do działania, w dni, gdy poziom energii spada Ci poniżej normy?

Polecam yerbę. Na początku śmiałem się z tego, że to zwykła herbatka, jednak w sporej dawcę może wpłynąć bardzo pobudzająco na Twój organizm (w zdrowy sposób) a co za tym idzie – kreatywność pracy rośnie.

Rozmawiała: Klarysa Marczak

SmolastyUzależniony 5 pytań do Smolastego i premiera jego nowego klipu „Uzależniony”

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News