5 pytań do Shlømo, zanim wystąpi podczas jesiennej edycji Instytutu

Mężczyzna ubrany na czarno, na tle kolorowej, obklejonej plakatami sciany

Jego charakterystyczne brzmienie bardzo szybko wyłoniło spośród wielu w świecie muzyki elektronicznej. Aktualnie, jego miejsce znajduje się w samym sercu francuskiego podziemia muzycznego. Przed Wami pięć pytań i specjalna playlista od Shlømo.

Będziesz grał na jednej z największych imprez techno w Polsce – na jesiennej edycji Instytutu. Jak się z tym czujesz? Czy szykujesz coś specjalnego dla swoich fanów z Polski?

Uwierz, jestem naprawdę podekscytowany. Dużo słyszałem o tej imprezie i uwielbiam energię polskiej publiczności. Z pewnością możecie się spodziewać rave’owych kawałków w trakcie mojego występu.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Wydajesz się niezwykle zapracowanym artystą – Japonia, Polska, Francja, Niemcy, Medellin. Podróżowanie jest super, ale dobrze wiemy, że bywa męczące, a w trakcie swoich setów jesteś pełen energii. Jaki jest Twój sekret?

Nie mogę narzekać na fakt, że dużo gram. Uwielbiam podróżować po świecie, poznawać nowych ludzi i ich energię. Dodatkowo staram się żyć zdrowo. Nie palę, nie piję i uprawiam codziennie rano sport. To wszystko sprawia, że jestem w dobrej kondycji i mam siłę na każdy weekend.

Mężczyzna oparty na ścianę, z czerwonym światłem na twarzy

Twoja EP-ka ma wyjść już 16 października: powiesz kilka słów o tym projekcie?

Razem z Emmanuelem (szefem mojej wytwórni), chcieliśmy wydać EP-kę nieco wcześniej, ale byłem zbyt zajęty koncertowaniem. Trochę czasu zajęło, zanim ukończyłem wszystkie kawałki, ale jestem naprawdę zadowolony, że termin jej wydania zbliża się wielkimi krokami. Na EP-ce będą trzy kawałki dedykowane klubowym klimatem, z ogromną ilością energii!

Gdybyś nie zajmował się muzyką, co byś robił?

Tak naprawdę miałem normalną pracę do zeszłego roku. Pracowałem w agencji i byłem odpowiedzialny za PR i komunikację dla PSG’s (Paris Football Club). Pewnie robiłbym to dalej.

Twoje największe marzenie na tu i teraz?

Chyba nie mam żadnego konkretnego marzenia. Wiem na pewno, że chce cieszyć się moją pasją tak długo, jak będzie to możliwe. Z jednego z moich marzeń zdałem sobie sprawę w sierpniu, gdy Berlin Atonal dał mi możliwość zagrania ambientu, czy też ścieżki dźwiękowej do filmu z mojego live seta pod moim nowym pseudonimem. To jedno z moich najlepszych wspomnień do tej pory.

Rozmawiała: Klarysa Marczak

Mężczyzna w ciemności na tle białego płota

Na zakończenie, wedle obietnicy – playlista rozgrzewająca wybierających się 30 września do Instytutu. Więcej szczegółów w sprawie jesiennej edycji znajdziecie TUTAJ. Do zobaczenia!

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News