10 marca: święto muzyki techno! Gdzie? Na Smolnej!

Plakat promujący wydarzenie na Smolnej

10 marca w klubie Smolna odbędzie się kolejne wydarzenie w klimatach mocniejszych odmian muzyki elektronicznej. Tym razem do Warszawy przyjadą reprezentanci cenionej wytwórni Involve Records, czyli Regal, Boston 168 live i Exilles.

Po wielu świetnych występach przedstawicieli sceny techno, takich jak Jeff Mills, Rodhad i Len Faki, warszawski klub Smolna w swoich murach będzie gościł producentów i DJ-ów związanych ze znaną wytwórnią Involve Records. To tam swoje produkcje wydają m.in. Regal, Boston 168 oraz Exilles i właśnie te trzy projekty będą reprezentować Involve w Warszawie.

Fanów elektroniki czeka więc święto muzyki techno i brzmień acid, ale to nie jedyne nurty, które będzie można usłyszeć tej nocy, ponieważ klub Smolna na to wydarzenie otwiera wszystkie swoje przestrzenie. Poza mocniejszą elektroniką na głównej scenie, na Patio, za sprawą Toma Palasha, Subcode’a i Propana można będzie posłuchać cieplejszych i energetycznych brzmień house, a w Dżungli zatańczyć do różnorodnej, tanecznej selekcji Eltrona, czyli specjalisty w rozgrzewaniu parkietów od wielu lat.

Start imprezy o godzinie 23:30, więcej informacji jak zwykle na oficjalnym wydarzeniu na Facebooku. A na zakończenie mamy dla Was jeszcze jedną atrakcję w postaci specjalnego teasera przygotowanego przez Smolną z okazji tego wydarzenia! Widzimy się na parkiecie!

Smolna pres. Involve Showcase

10/03/2018Smolna pres. Involve Showcase: Regal / Boston 168 live / Exilles / Blazej Malinowski / Terstin / Tom Palash / Propan / Subcode / EltronTrack: Blazej Malinowski – Utopia

Opublikowany przez Smolna Wtorek, 6 marca 2018

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News