Aplikacja z trzema kropkami nienawiści

Znak odpisywania na wiadomość z aplikacji messenger

Uwaga! Jeśli nie jesteś jedną z tych przesiąkniętych do cna złem osób, dla której wyrządzanie krzywdy innym stało się hobby, a łzy zrozpaczonych ofiar są solą żywota, zaprzestań czytania w tym momencie!

Witajcie! Jednak zdecydowaliście brnąć w to dalej. Dobrze. Mamy dla was, wobec tego, wspaniałe wieści. Jesteśmy świadkami powstania najbardziej okrutnego narzędzia do siania wirtualnego terroru.

Aplikacja Godotify, bo o niej tu mowa, sprawi, że wasi znajomi was znienawidzą. Zanim jednak się to stanie, znad ekranów ich smartfonów, laptopów czy macbooków rozniesie się odgłos płaczu i zgrzytania zębów.

przyład działania aplikacji. rozmowa zakończona trzema kropkami

Wystarczy tylko zainstalować opisywany dodatek na swoim messengerze, wszcząć konwersację i czekać na efekty. Na ekranie Waszego rozmówcy pojawią się charakterystyczne trzy kropki i napis — X is typing (podczas gdy Wy nawet nie będziecie dotykać klawiatury). Rozmówca ów będzie, w związku z tym, czekać na waszą odpowiedź, tak jak Vladimir i Estragon, w sztuce Samuela Becketta, czekali na Godota (stąd też nazwa aplikacji).

Dwie płaczące postacie z kreskówek mówiące: "that's the evilest thing I can imagine"
Wiadomość jednak nie nadejdzie. Fakt ten spowoduje niezliczoną ilość spazmów agresji, przeplatanych kompulsywnym obgryzaniem paznokci i nerwowym rozglądaniem się wokół. Albo po prostu znajomy zrezygnuje z konwersacji i nigdy już do was nie napisze. No cóż, w każdym razie można spróbować i klikając tutaj pobrać aplikację.

Tekst: Krzysztof Jędrzejczyk

Komentarze
Aplikacja z trzema kropkami nienawiści
5 (100%) 1