Categories: miastoorientuj się

Jak zostać żoną milionera?

Jeśli jednym z Twoich noworocznych postanowień jest poślubienie milionera, przeczytaj ten tekst. Oto 7 cech, które powinna mieć kandydatka na żonę mężczyzny z wyższych sfer. Pamiętacie film z How to marry a millionaire? z Marylin Monroe?

  1. Inteligencja

Znajomość języków obcych, obycie w świecie sztuki (literatura, malarstwo, teatr, etc.) sprawią, że będziesz ciekawą towarzyszką do rozmów. Związek opiera się na rozmowie, a nie ma lepszego tematu niż sztuka i to powiedzmy… po francusku. Ucz się!

2. Przedsiębiorczość

Nawet jeśli wydaje Ci się, że to nic takiego, że wolisz sama sobie malować paznokcie, niż płacić za to innym – doceń siebie. To świadczy o Twojej przedsiębiorczości. Zapewne jesteś jeszcze młoda, ale kiedyś ta cecha na pewno ewoluuje i zmienisz pole rażenia, którym będzie np. świat biznesu. Przedsiębiorczy facet szuka przedsiębiorczej dziewczyny.

3. Odwaga

Nie bój się podejmować nowych wyzwań w życiu, żyj pełnią. Bierz na siebie rolę przywódcy grupy i ponoś odpowiedzialność, gdy jest taka potrzeba. Odwagi można się bardzo łatwo nauczyć. Odwagi!

4. Determinacja

Nie ma nic lepszego niż determinacja w dążeniu do własnych celów. Oczywiście należy robić to zgodnie z sumieniem. Żadnych trupów w szafie, które stanęły Ci na drodze. Wizja, plan, realizacja, cel! Milionerów to pociąga.

  1. Poczucie humoru

Świat ludzi biznesu często wiąże się z nudnymi, przeciągającymi spotkaniami. Bądź kobietą, która rozśmieszy swojego milionera uroczym uosobieniem. Bądź odskocznią od uwiązanych krawatami jego partnerów biznesowych w przyciasnych marynarkach. Bądź kolorowym ptakiem w jego świecie. Masz duże pole do popisu.

  1. Wygląd

Wygląd jest ważny. Żona milionera musi być atrakcyjniejsza niż kolumny z cenami akcji na giełdach, które tak skrupulatnie czyta, psując sobie wzrok. Nie musisz mieć figury modelki, ale dbaj o siebie i uprawiaj sport. Ładnie się ubieraj. Brylanty i diamenty od Niego załatwią sprawę. Pamiętaj! Diamonds are a girl’s best friends!

  1. Pewność siebie

Na początku będzie Ci trudno wdrożyć się w świat pięknych i bogatych, ale spokojnie – dasz sobie radę. W końcu (może trudno w to uwierzyć, ale) milioner to tylko człowiek. Nie jesteś gorsza od niego. Oto rada: jeśli czegoś nie umiesz – zagraj to!

Gotowa? No to teraz możesz ruszać na łowy!

Czytaj także: Dlaczego coraz częściej wybieramy życie w pojedynkę?

P.S. Każda dziewczyna może zrobić z mężczyzny milionera… pod warunkiem, że jest miliarderem!

Komentarze
Rate this post
Klarysa Marczak

Recent Posts

Dlaczego kreatory www ciągle zyskują na popularności? Jak wybrać najlepsze narzędzie?

Jeśli chcesz stworzyć własną stronę internetową, masz do wyboru dwie drogi: albo zwrócisz się do…

3 dni ago

Nowy album Florence + the Machine „Dance Fever” – bajka w 14 utworach

Jeden z najoryginalniejszych zespołów brytyjskich, Florence + the Machine powraca z baśnią zainspirowaną zjawiskiem tanecznej…

3 dni ago

Taco Hemingway powraca z podwójną siłą

Tak, dobrze przeczytaliście. Po ponad dwóch latach wymuszonej przerwy, Taco Hemingway powrócił na scenę. Trasa…

4 dni ago

Dlaczego kochamy krew i łzy? Fenomen true crime

Podcasty opowiadające o brutalnych morderstwach, rozczłonkowanych zwłokach i ludziach znikających w niewyjaśnionych okolicznościach na stałe…

4 dni ago

Active Noise Canceling – historia redukcji hałasu od 1933 roku…

Słuchawki z redukcją szumów są popularne od kilku lat, ale zastanówmy się, jak to działa…

5 dni ago

Co dzieje się z Aniołkami Victoria’s Secret?

Aniołki Victoria’s Secret to legendy świata mody i modelingu. Najpiękniejsze kobiety świata, o idealnych proporcjach…

5 dni ago