ZIMNO x Maciej Święty – nowa kolekcja

Koleckja Zimno x Maciej Święty Dobry Warun Magazyn HIRO HIRO.pl
Marka ZIMNO niedawno otworzyła swój pierwszy sklep stacjonarny Dobry Warun, który jest jednocześnie kawiarnią i miejscem spotkań społeczności śmigającej na nartach i snowboardzie, związanej z letnim pompowaniem na kite, łapaniem fal na surfie czy biorącej głęboki oddech w górach. Czyli Dobry Warun!
Ostatnio pisaliśmy o mega miejscówce dla snowboardzistów i narciarzy, czyli włoskim Livigno. Bardzo się cieszymy, że ZIMNO również lubi to miejsce i to ona tyle, że umieściło je w nowej kolekcji pośród innych topowych destynacji sportowych Europy.

Nowa kolekcja marki ZIMNO

Marka ZIMNO, polski producent odzieży outdoorowej, przygotowała swoją pierwszą kolekcję produktów, zaprojektowanych wspólnie z polskim artystą. Firma zaprosiła do współpracy Macieja „Świętego” Święcickiego – nagradzanego plakacistę, designera, fotografa, a prywatnie także narciarza, kitesurfera i podróżnika.

Grafiki, przygotowane przez niego specjalnie dla ZIMNO, nawiązują do narciarsko-snowboardowych korzeni marki. Cztery unikalne ilustracje w oldschoolowym stylu przedstawiają motywy związane ze słynnymi miejscówkami w czterech alpejskich państwach oraz subtelnie wkomponowane elementy identyfikacji wizualnej ZIMNO. To idealna propozycja dla osób, które chcą wyrazić swoją miłość do sportów zimowych w oryginalny sposób.

Koleckja Zimno x Maciej Święty Dobry Warun Magazyn HIRO HIRO.pl
Maciej Święty

Miejscówki na grafikach Świętego

Francję reprezentuje uwielbiany przez narciarzy i snowboardzistów resort Les 2 Alpes. Włochy zilustrowane zostały słynnym, nie tylko ze względu na walory sportowe, Livigno. Austrii towarzyszy przegląd najważniejszych pod kątem narciarskim lodowców tego kraju. Szwajcarię symbolizuje natomiast prawdziwa ikona Alp – charakterystyczna sylwetka Matterhornu.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Projekty te trafiły zarówno na papier jako plakaty, dostępne w dwóch formatach (A3 lub 70x50cm), jak i na T-shirty w wersjach damskich oraz męskich. Swoją premierę ma również sam krój t-shirtów. Kolekcja ZIMNO x Maciej Święty jest limitowana, a nakład każdego z produktów planowany jest jedynie na 100 szt. Ich dystrybucja odbędzie się wyłącznie poprzez oficjalną stronę Macieja Świętego, jak również marki ZIMNO oraz stacjonarnie w sklepie, mieszczącym się w kawiarni Dobry Warun na warszawskim Powiślu przy ulicy Leszczyńskiej 12.

Promo kolekcji i spotkanie z artystą

Sprzedaż kolekcji rozpocznie się 8 marca 2023 w sklepie Dobry Warun. Premierze kolekcji będzie towarzyszyło spotkanie autorskie z Maciejem Świętym. Na wydarzeniu będzie można porozmawiać z artystą, poznać jego inspiracje oraz sposoby pracy. Dodatkowo, osoby biorące udział w spotkaniu będą miały szansę wzięcia udziału w aktywnościach związanych z górami i sportami zimowymi, gdzie do zdobycia będą produkty z nowej kolekcji. To wyjątkowa okazja, aby spotkać się przy alpejskich koktajlach i finger foodach, zarówno z miłośnikami sportów zimowych, jak i autorem projektów i zainspirować się pięknem gór w wyjątkowej atmosferze.

9 marca o 00:01 rusza sprzedaż online www.zimnozimno.pl
Jutro w sklepie odbędzie się premiera limitowanej kolekcji i spotkanie z twórcą grafik Maciejem „Świętym” Święcickim. @maciejswiety

8 marca 2023, godz. 18:30. Dobry Warun. Warszawa. Powiśle ul. Leszczyńska 12, róg Browarnej.

Zobacz też: Livigno – alpejski raj w Italii ☀️🇮🇹

Livigno – alpejski raj w Italii ☀️🇮🇹

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News