Zdjęcie z nienarodzonym dzieckiem? Proszę bardzo!

Zdjęcie wykonane przy użyciu aplikacji BellyScan - na brzuch kobiety nałożone jest USG dziecka

Nowa, darmowa aplikacja, pozwala zrobić sobie zdjęcie z nienarodzonym jeszcze potomkiem. BellyScan to polska inicjatywa dla przyszłych rodziców.

Aplikacja szybko stała się popularna i przyciągnęła zainteresowanie internautów. Jedną z twórczyń apki jest Nicole Sochacki-Wójcicka, lekarz ginekolog, która podkreśla, że to pierwsza na świecie taka propozycja. BellyScan pozwala nałożyć obraz USG na zdjęcie brzucha przyszłej mamy, by stworzyć unikatową pamiątkę. Specjalny algorytm dopasowuje obraz z USG do faktycznego ułożenia dziecka wewnątrz ciała matki.

O popularności aplikacji świadczyć może, że jest jedną z najchętniej pobieranych w GooglePlay i App Store. Choć matki nie mają dziś łatwo w Internecie, dzięki pomysłowi twórców BellyScan mogą stworzyć dla siebie i bliskich niecodzienne fotografie – apka jest wyposażona w cały arsenał naklejek i filtrów. Spróbujecie?

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


https://www.instagram.com/p/BYDsFFzAAeo/?taken-by=bellyscan

https://www.instagram.com/p/BX8ewlcFWqL/?taken-by=olganiej

https://www.instagram.com/p/BYHLL7bHBWU/?taken-by=lunnelunne

Tekst: Katarzyna Irmina Stępniak
Zdjęcie wyróżniające: instagram.com/lunnelunne

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News