Zbiór opowieści, kumulacja przeżyć: Pola Rise i jej debiutancki album

Dziewczyna leżąca na brzuchu na tafli wody

Długo oczekiwany debiutancki album Poli Rise właśnie ujrzał światło dzienne. Anywhere But Here jest już dostępne w sklepach i serwisach streamingowych!

Od września 2017 byliśmy świadkami tego, jak Pola Rise odkrywała przed nami kolejne karty jej debiutanckiego albumu. Najpierw przywitaliśmy singiel Hear You [Przeszłość jest jak echo: Pola Rise i jej singiel „Hear You”], z kolei w listopadzie miał premierę drugi klip Poli, który był kręcony w Norwegii [Norwegia i opowieść o strachu: Pola Rise prezentuje „Fear”]. Teraz przyszedł czas na cały album! Anywhere But Here zostało wydane nakładem wytwórni Warner Music Poland.

Jeden z najważniejszych utworów napisałam w 10 minut na lotnisku przed wylotem. Wtedy zrozumiałam, jak wielką moc ma każda chwila – mówi Pola Rise w filmie zapowiadającym wydawnictwo.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Czytaj także: 15 rzeczy, które powinniście wiedzieć o Poli Rise ?

Płyta jest zainspirowana licznymi podróżami artystki, która nagrywając go, odwiedziła Nowy Jork, Londyn, Kopenhagę, Berlin, Dublin, Turyn, Seul, Reykjavik i Oslo. Krążek powstał we współpracy z kilkoma producentami z różnych stron świata: ROBOT KOCH, kolektyw NECTOR, LOXE, EMIJI, MANOID i JANEK PĘCZAK co nadało nagraniom unikalnego, niepowtarzalnego brzmienia. Na płycie zaśpiewał również islandzki wokalista Sebastian Storgaard z zespołu Slowsteps.

Album jest już dostępny w sprzedaży oraz we wszystkich ważniejszych serwisach streamingowych. Co więcej, już w przyszły czwartek – 18 stycznia 2018, Pola Rise zagra w warszawskiej Stodole. Więcej informacji znajdziecie na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1544408815648277/

Dziewczyna leżąca na brzuchu na tafli wody

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News