Norwegia i opowieść o strachu: Pola Rise prezentuje „Fear”

Kilka miesięcy temu miał premierę singiel „Hear You”, zapowiadający debiutancką płytę artystki, a dzisiaj Pola Rise przygotowała dla nas kolejną niespodziankę – drugi singiel i klip, zatytułowany „Fear”. Premiera albumu „Anywhere But Here”, zaplanowana jest na początek 2018 roku.

Obraz ukazuje przepiękne krajobrazy i jest przepełniony emocjami, które idealnie dopełniają historię opowiedzianą w utworze. Jest to historia o strachu i podejmowaniu ryzyka – czyli o czymś, z czym każdy z nas musi się mierzyć w codziennym życiu.

Muzyka do Fear to wspólne dzieło Poli i Robota Kocha. Za warstwę liryczną odpowiada sama wokalistka. Klip został nakręcony w Norwegii – kto jeszcze nie widział, tego zapraszamy do obejrzenia ujęć z backstage, które pojawiły się na naszym Instagramie.

https://www.instagram.com/p/BZef1Z8D0Gl/?taken-by=hiro_magazine

https://www.instagram.com/p/BZgsX9hjX9O/?taken-by=hiro_magazine

https://www.instagram.com/p/BZggfpVDvfP/?taken-by=hiro_magazine

Za scenariusz klipu odpowiada Kamila Tarabura i Pola Rise. Reżyserią zajęła się sama Kamila Tarabura, a producentem wykonawczym jest Karl Løker. Cała ekipa pracująca nad teledyskiem składa również specjalne podziękowania w kierunku: Sondre Rønneberg, Martyna Szybowska, Lokomotive Paweł Nowakowski, Joanna Krawiec, Rafał Orłoś, Warner Music Poland.

Zobacz również: Przeszłość jest jak echo: Pola Rise i jej singiel „Hear You”

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News