Wybierz nowe ciało, żyj wiecznie. Warszawski Pawilon Altered Carbon został otwarty!

Dwa ciała znurzone w kapsułach

Wczoraj odbyło się oficjalne otwarcie Pawilonu Altered Carbon. Goście mieli okazję przenieść się w czasie do roku 2384, wybrać nowe ciało i obejrzeć kolekcję powłok na sezon wiosna-lato 2384. W ten (i tylko ten) weekend, Pawilon jest otwarty dla wszystkich!

W czwartek 2 lutego 2018, w budynku Galerii Ethos, o tym, jak będzie wyglądała nasza przyszłość, w rozmowie z Tomaszem Stawiszyńskim, opowiadała XXI-wieczna ekspertka – Aleksandra Przegalińska. Gości powitała prezes polskiego oddziału Psychasec – Marta Borevicz, a o swoim doświadczeniu opowiedział pierwszy klient firmy – Łukasz Orbitowski. Pokaz najnowszej kolekcji powłok wiosna-lato 2384 zaprezentowała grupa przygotowana przez Martę Ziółek.

I chociaż (nie)stety świat Altered Carbon jest jedynie fikcyjną wizją przyszłości zaczerpniętą z nowego serialu opartego na klasycznej powieści cyberpunkowej autorstwa Richarda K. Morgana, to w najbliższy weekend każdy może na chwilę do niego wejść. W futurystycznej scenerii na odwiedzających czeka mnóstwo atrakcji, które pozwolą im przenieść się do rzeczywistości, w której ciała zmienia się jak rękawiczki, a nieśmiertelność jest na wyciągnięcie ręki. Tylko czy na pewno chcemy po nią sięgnąć?

Pawilon Altered Carbon będzie otwarty przez 3 dni (2-4 lutego) w godzinach 11 – 21 w Galerii Ethos (Plac Trzech Krzyży 10/14). Wstęp bezpłatny, więcej informacji o wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/1565290453508921/

Serial Altered Carbon jest już dostępny na platformie Netflix.

Komentarze
Rate this post