Wybieracie się do Kanady? Mamy dobrą „zieloną” wiadomość

Kwiat marihuany trzymany w dłoniach

Czy Canadian Dream ma szansę zdominować American Dream?! Być może tak, a moc zielonego koloru, już wkrótce się do tego przyczyni!

Według źródła Huffpost Justin Trudeau – premier Kanady ogłosił, że marihuana będzie faktycznie dostępna legalnie w sprzedaży już we wrześniu tego roku. 20minutes koryguje informacje, mówiąc, że zmiana prawa ma wejść w życie faktycznie dopiero 17 października, co potwierdziło również kanadyjskie radio.

Mężczyzna ubrany w garnitur na tle flag kanady

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Co prawda mają być pewne limity – w strefie publicznej będzie możliwe posiadanie wyłącznie 30 gramów marihuany w przeliczeniu na jedną osobę. Pojawią się również ograniczenia wiekowe: 18 lub 19 lat w zależności od regionu kraju. Każde gospodarstwo domowe będzie mogło posiadać cztery legalne rośliny i hodować marihuanę pod własnym dachem. Istnieje szansa, że Kanada stanie się wycieczkową destynacją nawet bardziej preferowaną od USA, kto wie!

kobieta w Kanadzie trzymajaca flage Kanady z symbolen marijuana przed tlumem ludzi

Tekst: Jason Levis

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News