Ludzie oszaleli na punkcie domowej mini-maszyny do robienia kebabów

Domowa maszynka do kebaba i kebab w bułce

Jeśli jesteś mięsożercą, z pewnością nie raz doświadczyłeś pokusy o 2 nocy, by wyskoczyć na kebaba. A gdyby tak, porzucić stanie w kolejkach i przygotować przekąskę we własnej kuchni?

Teraz marzenie staje się rzeczywistością. Chociaż na rynku znajdziecie wiele tego typu sprzętu, ten ma być innowacyjny i jest dostępny na eBayu za niespełna 60 funtów. Daniel James, producent urządzeń kuchennych stworzył urządzenie, w którym przygotujecie nie tylko kebab, ale także kurczaka z rożna, czy szaszłyki.

Czytaj również: Cheebab, czyli pierwszy na świecie kebab dla wegetarian

Z opisu urządzenia dowiadujemy się, że obrót o 360 stopni sprawia, że danie przygotowuje się szybciej i jest ogrzewane równomierniej niż w tradycyjnym piekarniku, a tłuszcz spływa bezpośrednio na dno urządzenia. Dodatkową zaletą maszynki ma być jej kompaktowość. Czego chcieć więcej?

Może jedyne, czego można chcieć więcej to zdolności kulinarne, by wymarzonego własnoręcznie przygotowanego kebaba nie zniszczyć. Szanse na zatrucie są podobne bez względu na to, czy zrobicie go w domu, czy wyjdziecie na miasto, więc decyzja należy do Was!

Maszynki do robienia kebabów

3/5 - (4 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News