Wiosenna edycja Targów Designu WZORY. Motywem przewodnim będzie kobiecość i zieleń

Świeczki w kształcie figurek Maryi na tle zieleni

Ostatni weekend kwietnia będzie świętem dla entuzjastów polskiego wzornictwa. W końcu kwiecień to idealny moment, by wpuścić wiosnę wszędzie, gdzie tylko jest to możliwe.

Wiosna to zmiana, a osobiste zmiany warto zacząć od otoczenia, które ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie. W dniach 27-28 kwietnia 2019, Dom Towarowy Braci Jabłkowskich zamieni się w przestrzeń prezentującą najciekawsze i najnowsze projekty polskiego wzornictwa. A to za sprawą wiosennej edycji Targów Designu WZORY.

W zabytkowej przestrzeni targowej zagości ponad 130 wystawców. Dla odwiedzających będzie to szansa zdobycia niepowtarzalnych produktów sztuki użytkowej – mebli, ceramiki, grafiki, lamp, tekstyliów, dekoracji. Nie zabraknie też stoisk z perłami vintage i królestwa zieleni – miłośnicy flory jak zwykle znajdą tu coś dla siebie: rośliny na balkon, do mini ogródków i leśne kompozycje w szkle.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Targi tradycyjnie łączą część handlową z edukacyjną i społeczną, oferując liczne wydarzenia towarzyszące – warsztaty, koncerty i panele dyskusyjne. Tym razem dwa główne motywy przewodnie Targów to kobiecość i zieleń.

Sobotnie Wzory są kobietą obejmą cykl warsztatów i spotkań poświęconych zdrowiu, urodzie, poszukiwaniu ścieżek zawodowych i osobistej pełni, prowadzonych przez wyjątkowe kobiety i przeznaczone głównie dla kobiet. Na warsztatach dowiemy się m.in. jak skomponować naturalne perfumy, jak ćwiczyć jogę twarzy i jak zadbać o siebie, nie tylko zewnętrznie.

Niedzielna Roślinna wymiana zaś to spotkania kochających zieleń w strefie warsztatowej na I piętrze. Będzie można przynieść rośliny, które chcemy lub musimy oddać w dobre ręce, a także znaleźć i przygarnąć swoją wymarzoną roślinę oraz zasięgnąć fachowych porad dla ogrodników amatorów u dziewczyn ze Schroniska dla Roślin.

Wstęp na Targi i wszystkie wydarzenia jest bezpłatny. Warto obserwować także wydarzenie na Facebooku, by być na bieżąco ze wszystkimi ogłoszeniami.

Plakat targów WZORY

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News