Wiosenna edycja Targów Designu WZORY. Motywem przewodnim będzie kobiecość i zieleń

Świeczki w kształcie figurek Maryi na tle zieleni

Ostatni weekend kwietnia będzie świętem dla entuzjastów polskiego wzornictwa. W końcu kwiecień to idealny moment, by wpuścić wiosnę wszędzie, gdzie tylko jest to możliwe.

Wiosna to zmiana, a osobiste zmiany warto zacząć od otoczenia, które ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie. W dniach 27-28 kwietnia 2019, Dom Towarowy Braci Jabłkowskich zamieni się w przestrzeń prezentującą najciekawsze i najnowsze projekty polskiego wzornictwa. A to za sprawą wiosennej edycji Targów Designu WZORY.

W zabytkowej przestrzeni targowej zagości ponad 130 wystawców. Dla odwiedzających będzie to szansa zdobycia niepowtarzalnych produktów sztuki użytkowej – mebli, ceramiki, grafiki, lamp, tekstyliów, dekoracji. Nie zabraknie też stoisk z perłami vintage i królestwa zieleni – miłośnicy flory jak zwykle znajdą tu coś dla siebie: rośliny na balkon, do mini ogródków i leśne kompozycje w szkle.

Targi tradycyjnie łączą część handlową z edukacyjną i społeczną, oferując liczne wydarzenia towarzyszące – warsztaty, koncerty i panele dyskusyjne. Tym razem dwa główne motywy przewodnie Targów to kobiecość i zieleń.

Sobotnie Wzory są kobietą obejmą cykl warsztatów i spotkań poświęconych zdrowiu, urodzie, poszukiwaniu ścieżek zawodowych i osobistej pełni, prowadzonych przez wyjątkowe kobiety i przeznaczone głównie dla kobiet. Na warsztatach dowiemy się m.in. jak skomponować naturalne perfumy, jak ćwiczyć jogę twarzy i jak zadbać o siebie, nie tylko zewnętrznie.

View this post on Instagram

Wzory są kobietą. Takie hasło patronuje – a właściwie matronuje – specjalnej części tegorocznej, wiosennej edycji Wzory na Wiosnę 2019. Cykliczne wydarzenie, którego najnowsza, dwudziesta trzecia już odsłona zagości w ostatni weekend kwietnia w przestronnych wnętrzach zabytkowego Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy nie tylko tworzone jest z sukcesem przez same kobiety, ale też od początku przyciąga w głównej mierze właśnie panie. By uhonorować poszukującą, pełną mocy kobiecość i wszystkie odwiedzające, pierwszy, sobotni dzień Wzory na Wiosnę 2019, czyli 27 kwietnia, wypełnią prowadzone przez kobiety i przeznaczone przede wszystkim dla kobiet spotkania, warsztaty i dyskusje. Będą one poświęcone szeroko pojętej tematyce zdrowia, holistycznej pielęgnacji, sposobom odnajdowania siebie, własnych ścieżek życiowych i rozwijaniu twórczej ekspresji. „Wzory są kobietą” to dziewięć wydarzeń o różnorodnej tematyce i formule, prowadzonych przez dziewięć niezwykłych kobiet – specjalistek wielu dziedzin związanych z rozwojem, edukacją, zdrowym stylem życia, duchowością, pracą, dietą, psycho- i fizjoterapią. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny. Poniżej przedstawiamy rozkład dnia i poszczególne prowadzące. Serdecznie zapraszamy (nie tylko kobiety). Program warsztatów jest dostępny na naszym FB! Zapraszamy https://www.facebook.com/events/1032823256908524/?ti=icl ! #domtowarowybracijablkowskich #wzorywiosna #wzorytargidesignu #kobieta #natura #wzgodzieznaturą #wellness #dbamosiebie #yoga #yogatherapy #yogagirl #piekno #kobiecość #wnętrze #matkaziemia #aromaterapia #naturalnekosmetyki #perfumy #las #ksiezyc #ilustracja #luna #zapraszamy

A post shared by WZORY Targi Designu (@wzory_targi_designu) on

Niedzielna Roślinna wymiana zaś to spotkania kochających zieleń w strefie warsztatowej na I piętrze. Będzie można przynieść rośliny, które chcemy lub musimy oddać w dobre ręce, a także znaleźć i przygarnąć swoją wymarzoną roślinę oraz zasięgnąć fachowych porad dla ogrodników amatorów u dziewczyn ze Schroniska dla Roślin.

Wstęp na Targi i wszystkie wydarzenia jest bezpłatny. Warto obserwować także wydarzenie na Facebooku, by być na bieżąco ze wszystkimi ogłoszeniami.

Plakat targów WZORY

Komentarze
Wiosenna edycja Targów Designu WZORY. Motywem przewodnim będzie kobiecość i zieleń
Oceń artykuł