Wielkimi krokami zbliżają się 6. urodziny klubu Iskra! Co wiemy o urodzinowej imprezie?

Tłum ludzi zebrany w ogródku klubu

Przez ostatnich 6 lat w warszawskim klubie ISKRA Pole Mokotowskie działo się wiele! Od koncertów i imprez z udziałem wielkiego formatu artystów, takich jak Cassius, Westbam, DonGURALesko, Catz n Dogz, Mark Knight, Fat Boy Slim, Mob Deep, Quebonafide, przez stand-upy z najlepszymi polskimi komikami, kino pod chmurką, pikniki kulinarne, do różnego rodzaju akcji charytatywnych.

Podsumowując to, co już za nami, ale także czekając na to, co przed nami, ISKRA zaprasza wszystkich na swoje Wielkie Urodziny! Pamiętacie klub sprzed 6 lat? Ewolucja ogrodu oraz przestrzeni indoorowej była i wciąż jest miło zaskakująca. Wybudowana w tym sezonie strefa chill, a w drugim zakątku ogrodu strefa Finlandii robią wielkie wrażenie i zachęcają do spędzania w nich czasu już w okolicach południa. Słynny basen, niosący ukojenie w upalne dni, leżaczki, wyborne drinki i nieustająca muzyka to esencja Iskry w sezonie letnim. Od chillu do imprezy i z powrotem.

https://www.instagram.com/p/Bxu6kZEIB5n/

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Już 13 lipca będziemy wspominać, tańczyć i świętować 6 lat istnienia Iskry oraz te wszystkie przeżyte w tej przyjemnej miejscówce wspólne chwile. Stery muzyczne przejmie śmietanka stołecznych DJ’ów, którzy nie raz, nie dwa porywali do tańca tłumy na parkiecie Iskry. Zagrają:

  • DJ PUNCHLINE
  • Kuvau
  • DJ PANDA Alex Köffer
  • DJ Black Belt Greg
  • Komar

Długa noc pełna kolejnych wrażeń, uniesień i cudownych chwil. Celebracja 6. urodzin rozpocznie się o 21:00! Goście zapisani na listę FB do 23:00 wchodzą za darmo, pozostałe osoby za 10 PLN.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/2377948345815451/

Plakat promujący 6 urodziny klubu Iskra

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News