Zróbmy coś dobrego i już w niedzielę, razem z Iskrą posprzątajmy Pole Mokotowskie!

Śmieci

Co dobrego możemy zrobić dla zakątka naszej planety, którym jest uwielbiane przez nas wszystkich Pole Mokotowskie?

Mogłoby się wydawać, że każdy ma poczucie dbania o czystość outdoorowych miejsc, w których bywa, spędza czas i zdaje sobie sprawę z konsekwencji zaśmiecania środowiska. Niestety, jak wiemy – nie zawsze tak jest. Czas to zmienić!

Pora wiosny oraz lata jest szczególnie rozczarowująca, ponieważ to wtedy efekty niedbalstwa i śmiecenia przez niewyedukowanych i pozbawionych kultury ludzi widoczne są najbardziej. Nie ulega wątpliwości, że Pole Mokotowskie, które o tej porze roku jest miejscem wypoczynku i rozrywki mieszkańców Warszawy oraz stare tereny Skry powinny wyglądać zupełnie inaczej.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Czytaj również: Ptak próbował nakarmić swoje pisklę niedopałkiem papierosa. Wstrząsające zdjęcie pokazuje, jak traktujemy naszą planetę

Klub Iskra znajdujący się w samym centrum tych terenów chciałaby zaangażować i zintegrować społeczność lokalną i nie tylko do dbania o czystość w tej pięknej okolicy.

Dlatego 7 lipca w niedzielę zaprasza wszystkich do wspólnej zorganizowanej akcji wielkiego sprzątania. Osobom, które chcą zrobić coś dobrego i dołączyć do inicjatywy, Iskra zapewni worki gumowe rękawiczki oraz kontener na śmieci.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/448619932536917/

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News