Wieczór influencerów modowych na GGC Fash&Tech

W maju GGC Fash&Tech poświęcone będzie roli internetowych influencerów w branży modowej oraz budowaniu wizerunku marki w oparciu o nich. Organizator – GeekGoesChic – zaprasza do uczestnictwa osoby rozwijające lub chcące rozwijać swoją markę modową oraz przedstawicieli PR-u modowego.

GGC Fash&Tech WAWA #13 bloggers & vloggers odbędzie się 19 maja o godzinie 19:00 w siedzibie warszawskiego Google. Wydarzenie ma być okazją dla osób rozwijających lub chcących stworzyć własną markę modową do tego, aby dowiedzieć się, jak pracować z influencerami modowymi oraz w jaki sposób internet redefiniuje media modowe. Prelegentami będą bloggerzy, vloggerzy oraz osoby z nimi współpracujące.

spotkania GGC plakat

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Organizator – GeekGoesChic.Co – oraz partnerzy – Allegro i Google zapraszają osoby zainteresowane uczestnictwem do wypełniania formularza, który znaleźć można na stronie wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1704929486423864/. Zapisy trwają do 15 maja.

Inicjatywa GGC Fash&Tech powstała w Krakowie i została zainicjowana przez Kasię Gola, autorkę nominowanego do WGSN Global Fashion Awards 2015 bloga GeekGoesChic.Co. Jest to pierwsza tego typu, cykliczna inicjatywa w Polsce. Celem jest stworzenie przestrzeni dialogu i współpracy między branżą modową i nowymi technologiami.

Nasza redakcja objęła patronat nad Wydarzeniem.

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News