Blob Opera. Tworzysz operę w Google Arts & Culture

blop opera google arts and culture

Blob Opera to kolejna kreatywna zabawa w Google Arts & Culture. Poprowadź swój chór śpiewaków operowych… kursorem myszy. Mają wspaniałe głosy i dostosują harmonię do twoich ruchów. Jeszcze nigdy tworzenie opery nie było tak łatwe.

Skomponuj własną świąteczną piosenkę w Google Arts & Culture. Dzięki opartej na uczeniu maszynowym Blop Operze możliwe jest ułożenie pięknych operowych harmonii bez konieczności posiadania wokalnych talentów, a nagranymi dziełami można podzielić się z rodziną i przyjaciółmi.

Twoi śpiewacy czekają tutaj Blop Opera

Chór można ubrać w czapeczki Mikołajów. To jednak nie wszystko co oferuje na święta Google Arts & Culture – na platformie znajdą Państwo również okolicznościowe kolorowanki nawiązujące zarówno do Bożego Narodzenia, jak i Chanuki czy Kwanzy, a także eksperyment The Never-Ending Holiday, czyli inspirowane dziełami surrealistów i Mapami Google oraz danymi Street View wirtualne wycieczki.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Google Arts & Culture

To platforma zawierająca wiele narzędzi do kreatywnej nauki i zabawy. Pisaliśmy już o aplikacji z kamerą selfie, która pozwala nam zostać obrazem Van Gogha. Znajdziemy tam wiele innych interesujących i nowoczesnych gier i zabaw opartych o dorobek światowej kultury i nauki. Twórcy Internetu byliby dumni z tej platformy, która pogłębia wiedzę i zainteresowanie otaczającym nas światem i działa dzięki najnowszym osiągnięciom nauki.

Zobacz też: Art Filter. Zrób selfie i zostań znanym dziełem sztuki dzięki aplikacji Google Arts & Culture

Art Filter. Zrób selfie i zostań znanym dziełem sztuki dzięki aplikacji Google Arts & Culture

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News