Wegańska aktywistka postanowiła rzucić wszystko i zamieszkać w dżungli

Dziewczyna nago w dżungli

Chociaż w pierwszej chwili brzmi to raczej irracjonalnie, to tak naprawdę kto z nas nie marzy, żeby przez jakiś czas powiedzieć budzikowi precz, nie martwić o goniące asapy i inne dedlajny i po prostu… żyć?

37-letnia wegańska aktywistka, znana jako Freelee postanowiła rzucić swoje dotychczasowe życie, włącznie z pracą na etacie, zostawić za sobą wyścig szczurów i zacząć nowe życie w dżungli, gdzie całe dnie spędza nago, szukając owoców i ćwicząc.

Oczywiście dziewczyna nie odcięła się od mediów społecznościowych. Jako Instagramerka i YouTuberka na bieżąco informuje swoją szeroką publikę o tym, jak wygląda jej życie w dżungli. Spytacie: skąd ma prąd i internet? No nie wiemy, ale takie są fakty.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Większość dnia spędzam nago, wolna od wpisywania się w schematy. Zakończyłam niedawno toksyczny związek i odnalazłam spokój. Byłam zmęczona pracą w trybie 9-5, budzeniem się razem z budzikiem, zakładaniem niewygodnych ubrań, malowania się tylko po to, by pasować do reszty. Skończyłam z udawanymi uśmiechami i gnieceniem stóp w niewygodnych szpilkach. Nie goliłam się, nie farbowałam włosów, ani nie miałam na sobie makijażu od 6 miesięcy. Myślę, że zaoszczędziłam na tym około 4 tysięcy dolarów.

Oczywiście zadajemy sobie wiele pytań w związku z tą decyzją: gdzie mieszka, skąd ma prąd i jak zarabia na życie (chociaż tutaj pewnie YouTube i Instagram są odpowiedzią), mimo to podziwiamy tę decyzję, nie wiedząc, czy byśmy się na podobną odważyli!

https://www.instagram.com/p/BkI_c8YDSpU/?taken-by=freelee_official

https://www.instagram.com/p/Bj09dIZjiIr/?taken-by=freelee_official

https://www.instagram.com/p/Bhu_wt4j7Zw/?taken-by=freelee_official

https://www.instagram.com/p/Bfbq4cJDk9u/?taken-by=freelee_official

https://www.instagram.com/p/BfEft4rjEDl/?taken-by=freelee_official

 

 

 

 

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News