Wczasy All Inclusive na Mazurach – Hotel Willa Port Art & Business

Hotel Willa Port Art & Business zlokalizowany nad Jeziorem Drwęckim w Ostródzie oferuje, prócz przepięknych widoków i kontaktu z przyrodą, luksusowe pokoje, relaks w komfortowym SPA oraz wyśmienitą kuchnię.

Do dyspozycji gości oddajemy Restaurację Aqua Marina, Restaurację włoską Trattoria La Riva, a także Winiarnię Cantina La Riva. Przestronne pokoje Premium i DeLuxe z dużymi tarasami, z możliwością rezerwacji pokoi z widokiem na jezioro, to jedna z wielu cech naszego hotelu, która wyróżnia go spośród innych.

AA0A7298

Atrakcjami wczasów All Inclusive w Hotelu Willa Port Art & Business są zajęcia jogi, seanse aromaterapeutyczne w łaźni parowej, aquaaerobic w basenie solankowym, konsultacje kosmetologiczne, a także możliwość korzystania każdego dnia z jednego z zabiegów bogatej oferty Willa SPA.

Wczasy All Inclusive w Hotelu Willa Port Art & Business to także bogata oferta gastronomiczna, śniadania serwowane do pokoi, własne wyroby z naszą specjalnością – wędzonymi rybami, degustacje win oraz codzienne warsztaty kulinarne, w tym z przygotowywania najlepszej włoskiej pizzy w regionie, a także biesiady regionalne.

AA0A7262

AA0A7377

Pakiet wczasów All Inclusive obejmuje wyjazd do Term Warmińskich – jedynego obiektu termalnego położonego na północy Polski.

Więcej informacji: www.willaport.pl. Rezerwacje: rezerwacje@condohotels.pl

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News