W Londynie powstanie bar dla fanów Davida Bowiego

Trzy osoby na scenie, ubrane kolorowo

Bar powstanie w Hotel Café Royal, gdzie artysta zaprosił swoich przyjaciół i członków zespołu na, jak sam nazwał – Ostatnią Wieczerzę.

Wróćmy do roku 1973, gdy David Bowie postanowił pożegnać się ze swoim alter-ego, czyli Ziggy Stardustem w murach Hotel Café Royal. W trakcie wydarzenia The Last Supper byli obecni między innymi Lou Reed i Mick Jagger.

https://www.youtube.com/watch?v=gi2Bqk77jF4

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

W tej właśnie kultowej lokacji 20 września zostanie otwarty bar inspirowany twórczością i postacią Davida Bowiego. Chociaż nie ma jeszcze zdjęć, jak miejsce będzie wyglądało, to już wiemy, że serwowane w nim będą drinki związane z albumem Bowiego z 1972 roku – The Rise and fall of Ziggy Stardust and the Spiders From Mars. Znane są już także nazwy drinków: Tigers on Vaseline, Darkness and Disgrace, Lady Stardust. Bar zostanie udekorowany fotografiami Davida, stworzonymi przez Micka Rocka podczas słynnego przyjęcia. Nie zabraknie także szafy grającej.

David Bowie odegrał ogromną rolę w historii Café Royal, dlatego postanowiliśmy uhonorować go w szczególny sposób, jako jednego z naszych najważniejszych patronów – powiedział Fabio Spinetti, manager hotelu.

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko czekać na pierwsze fotografie z wnętrza baru!

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News