Vans w nowej kolekcji przenosi nas do magicznego świata Harry’ego Pottera

Kolekcja Vans x Harry Potter

Ponad dwie dekady temu młody Harry Potter został wciągnięty na platformę 9¾ na stacji King’s Cross. Wraz z nim czytelnicy na całym świecie zostali przeniesieni w magiczny świat, stworzony przez J.K. Rowling.

Od tamtej pory siedem bestsellerów o Harrym Potterze stało się inspiracją dla ośmiu przebojów filmowych, wielokrotnie nagradzanej sztuki scenicznej, a ostatnio początku serii pięciu filmów fantastycznych. Ludzie w każdym wieku byli oczarowani niezwykłymi przygodami, osadzonymi w rozszerzającym się wszechświecie, zainspirowanym wizją J.K. Rowling.

Czarodziejski Świat otwiera się dla rosnącej społeczności fanów, a także dla przyszłych pokoleń, aby odkryć jeszcze więcej magicznego wszechświata – przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Czarodziejski Świat zapewnia fanom zaufany znak jakości i autentyczności.

Teraz do adeptów Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie dołącza również Vans, prezentując kolekcję inspirowaną Harrym Potterem. Marka prezentuje pełną kolekcję butów, ubrań i akcesoriów inspirowaną Czarodziejskim Światem.

Buty, nazwane i stylizowane na każdy dom ze Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie, to cztery ekskluzywne kolorystyki na klasycznych modelach Vans – Sk8-Hi dla Gryffindoru, Era dla Slytherinu, Authentic dla Ravenclaw i Classic Slip-On dla Hufflepuff. Kolekcję butów uzupełnia model Era ComfyCush, który ozdobiono motywem czarodziejskiej gazety, The Daily Prophet.

FormatFactoryFA19 Classics HarryPotter Lineup Hero Elevated Vans w nowej kolekcji przenosi nas do magicznego świata Harry'ego PotteraFormatFactoryFA19 Classics HarryPotter Lineup3 Elevated Vans w nowej kolekcji przenosi nas do magicznego świata Harry'ego Pottera

W kolekcji pojawią się również wyjątkowe ubrania damskie i męskie, inspirowana, podobnie jak w przypadku butów, czterema domami Hogwartu. Wśród modeli znajdzie się plecak Vans Old Skool w kolorze Gryffindoru, męska kurtka Torrey inspirowana Insygniami Śmierci oraz sweter w kolorze białym ze znakami wszystkich czterech domów.

W asortymencie ubrań dla kobiet znajduje się przycięta koszulka z długim rękawem z motywem Insygniów Śmierci, z czarnym nadrukiem na przodzie oraz plecak inspirowany Czarną Magią z wytrzymałego nylonu z grafiką przedstawiającą różdżkę, odblaskowy nadruk i naszywkę z logo Harry’ego Pottera.

Kolekcja Vans x Harry Potter jest już dostępna. Więcej informacji można znaleźć na stronie vans.com/harrypotter.

FormatFactoryFA19 Classics HarryPotter Collection2 Vans w nowej kolekcji przenosi nas do magicznego świata Harry'ego Pottera FormatFactoryFA19 Classics HarryPotter Gryffindor Collection Vans w nowej kolekcji przenosi nas do magicznego świata Harry'ego Pottera FormatFactoryFA19 Classics VN0A47S1UXC DarkArtsBackpack HarryPotter Black Vans w nowej kolekcji przenosi nas do magicznego świata Harry'ego Pottera FormatFactoryFA19 Classics VN0A4BV6XK8 SK8HI HARRYPOTTER GRYFFINDOR Multi Elevated Macro1 Vans w nowej kolekcji przenosi nas do magicznego świata Harry'ego Pottera FormatFactoryFA19 Classics VN0A4BV4VXQ ERA HARRYPOTTER SLYTHERIN Black Elevated Macro2 Vans w nowej kolekcji przenosi nas do magicznego świata Harry'ego Pottera FormatFactoryFA19 Classics VN0A4BV4VXQ ERA HARRYPOTTER SLYTHERIN Black Elevated Vans w nowej kolekcji przenosi nas do magicznego świata Harry'ego Pottera

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News