OTW by Vans – kultowe wzornictwo w nowej, odświeżonej formie

OTW by Vans

OTW by Vans, po raz pierwszy zaprezentowane zostało w formie skate’owej instalacji nad Sekwaną podczas Paryskiego Tygodnia Mody Męskiej w czerwcu 2023 roku. Po mocnym wejściu Vans oficjalnie startuje dziś z nową kolekcją OTW by Vans – najwyższej jakości kultowymi klasykami Vans, do wymyślonymi na nowo pod kątem formy, dopasowania i komfortu noszenia.

Kolekcja OTW by Vans

OTW by Vans, czyli Off the Wall by Vans, nawiązuje do idei marki i oddaje hołd skateboardingowi jako oryginalnemu przełomowi kulturowemu. Gwarantuje ulepszone wzornictwo, nowoczesne konstrukcje i jeszcze więcej wygody!

Kolekcja ma stanowić przestrzeń do poszerzania granic możliwości i doświadczeń związanych z projektowaniem produktów. Unikalne podejście Vans po raz kolejny łączy się z najbardziej wpływowymi twórcami z dziedziny skateboardingu, sztuki, designu, muzyki i rozrywki.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


OTW by Vans

Kampania OTV by Vans

W debiutanckiej kampanii OTV by Vans za obiektywem stanął Jack Bridgland, a przed ambasadorzy, którzy w pełni uosabiają wizję marki: Efron Danzig, Eyedress, Hooz, Nati, Rowan Zorilla i Vegyn.

Niezależnie od tego, czy chodzi o wieloaspektową sztukę, eklektyczną muzykę czy wizjonerską estetykę projektowania, ich kreatywne przedsięwzięcia kształtują narracje kulturowe. A wszystko to przez pryzmat skateboardingu.

OTW by Vans

Jaka jest kolekcja?

OTW by Vans łączy skateboarding, sztukę i design proponując innowacyjne produkty, a tym samym doświadczenia, napędzając kolejny rozdział Pinnacle od Vans. Lookbook na ten sezon prezentuje szeroką gamę głównych produktów OTW, które ukażą się w 2024 roku.

„OTW by Vans to platforma dla postępu, doświadczeń i współpracy. Deskorolkowy sposób myślenia jest kluczowy dla Vans, a OTW wzbogaca tego ducha poprzez odrębną perspektywę, aby napędzać kulturę do przodu”.

mówi Ian Ginoza, wiceprezes ds. kreatywnej reżyserii OTW by Vans.

Inauguracyjnym dropem OTW by Vans jest pierwszy w swoim rodzaju model Half Cab Reissue 33 Vibram, który na nowo definiuje najbardziej kultowe buty do skateboardingu ze specjalistyczną podeszwą zewnętrzną Vibram i spodem, dostępnym w trzech zamszowo-meshowych wersjach kolorystycznych. Nowemu stylowi towarzyszy Patchwork Drill Chore Coat i Patchwork Drill Pant, który odkrywa nowe możliwości w projektowaniu odzieży Vans.

OTW by Vans

Kolekcja będzie wkrótce dostępna w sklepach za pośrednictwem wyselekcjonowanych globalnych partnerów hurtowych. Więcej informacji można znaleźć na stronie vans.pl/otw-by-vans.

OTW by Vans

Zobacz też: Festiwal Audioriver 2024 – zmiana lokalizacji

Festiwal Audioriver 2024 – zmiana lokalizacji

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News