Vans bierze na warsztat kolejną ikonę świata sztuki. Tym razem jest to Frida Kahlo

Różne buty ułożone na materiale wsród owoców

Po ubiegłorocznej współpracy Muzeum Van Gogha z marką Vans, przyszedł czas na nikogo innego, jak uwielbianą przez miliony Fridę Kahlo.

W kolekcji Vault by Vans x Frida Kahlo znajdziemy nowe odsłony trzech kultowych modelów Vansa: Sk8-Hi, Authentic i Slip-On.

Model OG Ski8-Hi LX został udekorowany autoportretem Kahlo – Las Dos Fridas, przedstawiający dwie Fridy trzymające się za ręce. Na OG Authentic LX znajdziemy fragment martwej natury namalowanej przez artystkę – Viva la Vida. Obraz przedstawiaja kawałki arbuzów ułożone obok siebie. Najbardziej znana praca Fridy została utrwalona z kolei na modelu OG Slip-On LX. To autoportret Kahlo z 1940 roku – Self-Portrait with Thorn Necklace and Hummingbird.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Kolekcja Vault by Vans x Frida Kahlo będzie dostępna od 29 czerwca w wybranych sklepach Vault by Vans. Który model podoba się wam najbardziej?

Frida Vans 2 Vans bierze na warsztat kolejną ikonę świata sztuki. Tym razem jest to Frida Kahlo Frida Vans 3 Vans bierze na warsztat kolejną ikonę świata sztuki. Tym razem jest to Frida Kahlo Frida Vans 4 Vans bierze na warsztat kolejną ikonę świata sztuki. Tym razem jest to Frida Kahlo

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News