U n i c o r n booking. Koncert po pandemii

Nath U n i c o r n Booking Magazyn HIRO

Jeżeli czekaliście na powrót niezależnej sceny i życia koncertowego po pandemii, to dziś macie święto. Z pierwszym wydarzeniem w nowej postpandemicznej rzeczywistości wraca U n i c o r n booking. Koncert odbędzie się w warszawskiej Hydrozagadce. Polecamy to wydarzenie wszystkim spragnionym nowych brzmień i doznań wizualnych.

Nasze skostniałe izolacją serca będzie rozgrzewać Nath, raperka i singer-songwiterka z Bydgoszczy, która swoim głosem kumuluje i koi wszystkie smutki i troski. Z okazji nagrania wspólnego tracka, gościnnie wystąpi Kacha Kowalczyk, która zagra również post clubowy DJ set jako discopololajf. Wieczór zamknie selekcja trapowych tracków i niespodzianek od artystki wizualnej God.wifi. W czasie wydarzenia będzie można zakupić ubrania i akcesoria niezależnej marki Devil’s Neighborhood.

Nath to 18-letnia artystka, która łączy śpiew z rapem. Ma na swoim koncie wiele kolaboracji z podziemnymi raperami, takimi jak Mlodszy Joe czy Vkie oraz kilka dużych koncertów. Obecnie nagrywa swój debiutancki album zatytułowany „Nathing”, na którym znajdzie się między innymi piosenka „Nowe dni”, nagrana z Kachą Kowalczyk z duetu Coals. Na koncercie usłyszymy przedpremierowo kilka utworów z nadchodzącej płyty.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


https://www.instagram.com/p/CCoR_xAlHge/

Wizuale

God.wifi to autorka teledysków, filmów oraz lifestyle’owych fotografii
 discopololajf

W wydarzenie zaangażowana jest też Warszawska firma odzieżowa Devil’s Neighborhood, którą tworzą Łukasz Mazurkiewicz (ksiaze) oraz Zuzanna Garbala (mylittlehumbie). Ubrania inspirowane są modą oraz muzyką punkową i nowofalową lat 60’ i 70’, a także współczesną alternatywną sceną muzyczną. Estetyka projektów łączy w sobie motywy plakatowe, hardcore, grunge – brzydkie rysunki, hasła i monochromatyczne fotografie.

Wydarzenie Facebook: https://www.facebook.com/events/1196030040741522/


start: 20:00 
bilety: 25 zł (przedsprzedaż) / 30 zł (na bramce w dniu koncertu)

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News