TRŁ KATOWICE! Ładne prezenty już 17-18 grudnia

Targi Rzeczy Ładnych

Targi Rzeczy Ładnych wracają na Śląsk! TRŁ KATOWICE! – najlepsze targi designu – już w ten weekend w MCK!

Ponad 150 fantastycznych wystawców, 50 debiutów, specjalna strefa dla dzieci – Mamaville oraz jakość i klimat, których nie da się podrobić. Już 17-18 grudnia w pięknych wnętrzach MCK w Katowicach druga w historii prezentowa edycja kultowych Targów Rzeczy Ładnych na Śląsku! – To przedświąteczne wydarzenie nr 1! Polski design na prezent to najlepszy pomysł pod choinkę! – mówią organizatorzy.

– Na ten weekend czekaliśmy cały rok! Otwieramy fabrykę pomysłów na najlepsze prezenty! Cieszymy się, że wracamy na Śląsk ze znakomitym designem i wystawcami z całej Polski! I wracamy z najlepszą targową strefą dla dzieci w Polsce – Mamaville! Tu ekscytacja sięga zenitu, tu tworzą się targowe legendy, tu świętujemy polski design w wielkim stylu! Jesteśmy dumni, że po świetnym przyjęciu w zeszłym roku, możemy zaprosić Was na drugą w historii edycję Targów Rzeczy Ładnych w fantastycznych przestrzeniach MCK – mówią Ajka Mroczkowska, Ania Pruszyńska i Paweł Stremski, organizatorzy TRŁ.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Targi Rzeczy Ładnych Katowice Zima 2022

150 marek i projektantów z całej Polski wypełni 17 i 18 grudnia jedną z hal Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach. Na TRŁ KATOWICE! obok klasyków współczesnego niezależnego designu i plakatu zobaczymy selekcję debiutów, premier i nowych kolekcji, których nie można znaleźć w normalnych sklepach. Tysiące przedmiotów, tysiące plakatów, tysiące prezentowych pomysłów dla wszystkich designerskich Św. Mikołajów! Targi Rzeczy Ładnych to jak zawsze kilka stref tematycznych i jedyne takie połączenie w Polsce: CERAMIKA, PLAKATY, WELLNESS I EKO, TEKSTYLIA, DZIECKO, ROŚLINY, AKCESORIA, VINTAGE, BIŻUTERIA i DELI. Wszystko ze znakiem jakości TRŁ.

Ta CERAMIKA robi woooow! Unikalna selekcja!

To jest sezon najlepszej polskiej ceramiki. Jej wybór na TRŁ KATOWICE! będzie znakomity. Od minimalistycznej białej porcelany, po ceramikę czerpiącą z kolorów i faktur ziemi, po pełną życia i kolorów ceramikę codziennego użytku! Nie przegapcie stoiska LEKKA, na którym znajdziecie urocze ceramiczne przedmioty i biżuterię z autorskim, ilustratorskim twistem. HUMAN NATURE STUDIO to ceramika świętująca kobiecość, nie przegapcie też PROJEKT ŁADNIEJ CERAMIKA, czy PRACOWNI

WSPÓLNA – to naczynia i formy świetnej jakości. Odwiedźcie też stoisko LA GLINA, gdzie znajdziecie zestawy do samodzielnego startu przygody z tworzeniem własnej ceramiki – idealne na prezent!

malowany ręcznie kubek Pracownia Wspólna Studio Ladniej Ceramika 3 TRŁ KATOWICE! Ładne prezenty już 17-18 grudnia

To jest święto PLAKATÓW! Najlepsi ilustratorzy w Polsce!

Plakaty i ilustracje to duma Targów Rzeczy Ładnych. I tym razem będziecie mogli kupić niesamowite i oryginalne plakaty i ilustracje na prezent z autografami wspaniałych współczesnych twórców i twórczyń! Będą z nami takie nazwiska jak JUSTYNA FRĄCKIEWICZ, PAULA DUDEK, MACIEK NOWAK, BASIA POSPPISCHIL, JAGODA STĄCZEK, NATALIA BIEGALSKA i wielu wielu innych. Wszystkie style, wszystkie techniki i fantastyczna jakość na każdym stoisku! A do tego inne papiernicze cuda – najlepsze książki o designie i architekturze od wydawnictwa KARAKTER, notesy i zeszyty od PAPIER PLUS DRUK oraz mnóstwo autorskich kalendarzy na nowy rok ze słynnym minimalistycznym kalendarzem KAL na czele. Będzie można go kupić po raz pierwszy na Śląsku!

Natalia Biegalska

DEBIUTY na TRŁ: minimalizm na stole i we wnętrzu!

Targi Rzeczy Ładnych to kopalnia inspiracji! Uwielbiamy odkrywać nowe marki i nazwiska, takie jak UTUL – projekt wrocławskiej pary projektantów i architektów. Nowoczesne, minimalistyczne wazony i ozdoby w stonowanych kolorach wyróżniają się prostotą i elegancją. To nowoczesność, którą uwielbiamy i mamy nadzieję, że zostanie wspaniale przyjęta przez katowicką publiczność! A to tylko jeden z debiutów, które przygotowaliśmy!

Na prezenty i dla siebie – WELLNESS, BIŻUTERIA plus strefa dla dzieci i całych rodzin MAMAVILLE!

TRŁ KATOWICE! to kopalnia przyjemności dla całych rodzin. Strefa WELLNESS i EKO jak zwykle zaczaruje zapachami, eko-kosmetykami i wszystkim, dzięki czemu łatwiej i przyjemniej zadbać o siebie. Jak zawsze na przedświątecznej, prezentowej edycji TRŁ nie zabraknie biżuterii i akcesoriów modowych najlepszej jakości od najciekawszych niezależnych butikowych polskich marek. Nie zapominamy oczywiście o najmłodszych – zapraszamy na świetną selekcję stoisk z wydawnictwami dla dzieci takimi WYTWÓRNIA czy NASZA KSIĘGARNIA, ale też do ogromnej strefy najlepszych targów dla mam i dzieci MAMAVILLE! A w niej kilkudziesięciu wystawców ze wszystkim dla dzieciaków! Zabawki, ubranka, akcesoria – no po prostu prezentowa fabryka! Plus masa atrakcji dla dzieci, które będa mogły wyszaleć się przy klockach, dmuchańcach i innych zabawach. dlatego zachęcamy – przyjdźcie całymi rodzinami!

To tylko mała próbka tego, co 17-18 grudnia będzie działo się na TRŁ KATOWICE! w hali MCK. 150 wystawców z całej Polski, dwa dni z najlepszym niezależnym designem i ciekawymi markami, projektantami i twórcami plus niepowtarzalny przedświąteczny klimat Targów Rzeczy Ładnych! Jeśli szukacie prezentów, jakie sami chcielibyście dostać pod choinkę – to jest właśnie to miejsce. A jeśli po prostu szukacie inspiracji, dobrej energii, pomysłu na spędzenie fantastycznego weekendu w Katowicach, po prostu nie możecie przegapić TRŁ KATOWICE!

utul

TRŁ KATOWICE! – ceny, bilety, lokalizacja, daty

Data: 17-18 grudnia
Miejsce: Międzynarodwe Centrum Kongresowe w Katowicach
Godz: 11-19
Bilety: 10 zł (dzieci do lat 12 bezpłatnie)
Pełne informacjehttps://targirzeczyladnych.pl/

Kup bilet online:

Going lub Biletomat.pl

Zobacz też: døssi – autorka najpiękniejszego debiutanckiego albumu 2022 roku!

døssi – autorka najpiękniejszego debiutanckiego albumu 2022 roku!

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News