TRŁ WIOSNA! 2023 w Warszawie

TRŁ WIOSNA! 2023 w Warszawie
MAKI

Takiego otwarcia wiosny z Targami Rzeczy Ładnych jeszcze nie było. Halę EXPO XXI w Warszawie 1-2 kwietnia wypełni aż 220 znakomitych wystawców z całej Polski, a w otwartych spotkaniach z publicznością wezmą udział Filip Springer, twórcy Trzask Ceramics, duet Kwiaty&Miut i Bartosz Kosowski. To wielki start obchodów 10-lecia TRŁ i największe targi designu w tym roku w Warszawie.

TRŁ WIOSNA! – pierwsza odsłona 10-lecia TRŁ!

TRŁ WIOSNA! 2023 w Warszawie

„Ten rok będzie dla TRŁ wyjątkowy. Czujemy niesamowitą energię wystawców i publiczności! Głód na oryginalny polski design mimo niełatwych czasów jest być może większy niż kiedykolwiek. TRŁ WIOSNA! to pierwsza odsłona 10-lecia Targów Rzeczy Ładnych i świętowanie rozpoczynamy tak mocno, tak fantastyczną edycją, z takimi wystawcami i takimi gośćmi, że aż boimy się pomyśleć, co będzie dalej!”

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

– mówią organizatorzy TRŁ, Ajka Mroczkowska, Ania Pruszyńska i Paweł Stremski.

Energia Targów Rzeczy Ładnych nie słabnie od 10 lat. Fenomen TRŁ i fenomen polskiego designu przyciągają na każdą edycję wielotysięczną publiczność. To unikatowa mieszanka znakomitych marek i twórców, legendarnej selekcji wystawców i niepodrabialnej atmosfery. Targi Rzeczy Ładnych odkrywają przyszłe gwiazdy polskiego wzornictwa, prezentują kultową klasykę i inspirują całe pokolenia projektantek i projektantów. I krok po kroku zmieniają Polskę na trochę ładniejszą – w tym roku w Warszawie, Trójmieście (debiut!) i we Wrocławiu.

Sezon na MEBLE! 366 Concept – kultowa klasyka w nowym wydaniu i największe stoisko w historii TRŁ!

TRŁ WIOSNA! 2023 w Warszawie
Desiva Furniture

Fotele, komody, stoliki, regały, krzesła, lampy – tej wiosny MEBLE wracają na Targi Rzeczy Ładnych w wielkim stylu! Przygotujcie się na strefę pełną nowości, premier i zaskoczeń, której największą gwiazdą będzie niewątpliwie fantastyczna marka 366 CONCEPT – wspaniały projekt, który od 10 lat z popularyzuje klasykę polskiego wzornictwa – słynne meble projektu Jerzego Chierowskiego – w Polsce, w Europie i na świecie.

TRŁ WIOSNA! 2023 w Warszawie
Vavuum Furniture

To prawdziwe święto dla fanek i fanów designu! Ich współczesne meble i ich wariacje  tworzone na wyłącznej licencji – w tym klasyka klasyków, czyli legendarny fotel 366 w ponad 100 kolorystycznych wersjach! – to najlepsza jakość, niepodrabialny styl i najlepsza reklama polskiego designu, jaką moglibyśmy sobie wymarzyć. Podczas TRŁ WIOSNA! 366 CONCEPT na dwa dni przeniesie do EXPO XXI cały swój showroom i stworzy największe stoisko w historii Targów Rzeczy Ładnych wypełnione meblowymi perełkami z ich oferty. Po prostu „mustsee”!

TRŁ WIOSNA! 2023 w Warszawie
Górna Półka

Nie przegapcie też fantastycznych meblowych debiutów, które z rozmachem rozgoszczą się na TRŁ WIOSNA!, takich jak GÓRNA PÓŁKA, czy WTEDY DREWNO oraz nowych kolekcji marek, które już podbiły gusta publiczności TRŁ, takich jak DESIVA FURNITURE, WOOD & PAPER, czy IDEEËN. To będzie meblowa uczta!

TRŁ WIOSNA! 2023 w Warszawie
366 Concept

CERAMIKA na TRŁ to potęga! TRZASK, GLITCH, MAU i 50 topowych polskich pracowni!

TRŁ WIOSNA! 2023 w Warszawie
Trzask Ceramics

Największa z tegorocznych stref! Pełna zaskoczeń, nowości, debiutów i gwiazd. Targi Rzeczy Ładnych to po prostu ceramiczna potęga i największe w Polsce ceramiczne wydarzenie, które przyciąga tłumy! Od pierwszych minut targów tłoczno będzie na pewno na stoisku TRZASK CERAMICS, których nowe dropy w internecie znikają w kilka minut, a TRŁ WIOSNA! to jedyne wydarzenie, na którym można cudeńka z ich pracowni zobaczyć, dotknąć i kupić na żywo.

TRŁ WIOSNA! 2023 w Warszawie
Trzask Ceramics

Nie przegapcie fantastycznej kobiecej energii zamkniętej w przedmiotach GABI STRAMA, MAUCERAMICS, czy HUMAN NATURE STUDIO. Musicie zobaczyć nową kolekcję ozdobnych talerzy od RÉVOLTE, niezmiennie prowokującą „streetową” porcelanę od GLITCH LAB, uderzająco precyzyjną i cudownie powściągliwą ceramikę WESKY STUDIO, czy debiutującą na TRŁ markę MAKI, której minimalistyczna porcelanowa kolekcja jest na naszej liście „nie przegap!”.

TRŁ WIOSNA! 2023 w Warszawie
Wesky Studio

Wśród ponad 50 marek gwiazdami targów mogą być oryginalne debiuty, np. NOT.BAD.STUDIO, które współczesne, urocze, pełne kolorów szklane i ceramiczne naczynia łączy zaskakującymi „przedłużeniami” tworzonymi w technice druku 3D. Na przeciwnym estetycznym biegunie będą czekali projektanci z debiutanckiej marki HUBA, w których artystycznej pracowni powstają pojedyncze sztuki niezwykłych kamionkowych form wypalanych w piecu opalanym drewnem. Mnóstwo tu kolorów ziemi, minerałów i popiołów. Punkt obowiązkowy tej edycji!

TRŁ WIOSNA! 2023 w Warszawie
not.bad.studio

3 x P – PLAKATY, PRINT, PAPIER, czyli raj dla fanek i fanów ilustracji, notesów i gadżetów!

TRŁ WIOSNA! 2023 w Warszawie
Adela Madej

To właśnie targowe ściany pełne plakatów tworzą niepodrabialną scenografię TRŁ, a  Targi Rzeczy Ładnych na dwa dni stają się największą w Polsce wystawą współczesnego polskiego plakatu i ilustracji.

TRŁ WIOSNA! 2023 w Warszawie
Bartosz Kosowski

Znane nazwiska i debiuty, nowoczesność i klasyka, małe projekty i wielkie międzynarodowe współprace – to wszystko znajdziecie na stoiskach takich twórców jak BARTOSZ KOSOWSKI, JAGODA STĄCZEK, ADAM KOSIK, PAULA DUDEK, BEATA ROJEK, JUSTYNA FRĄCKIEWICZ, PSZLOTAWA czy ADELA MADEJ.

TRŁ WIOSNA! 2023 w Warszawie
I Believe In Paper

Ale na tej edycji TRŁ WIOSNA!, w tym morzu plakatów i ilustracji, szczególnie jasno błyszczą debiutanckie marki, które po prostu kochają papier! I BELIEVE IN PAPER i CURATED PAPER to notesy, którym trudno się oprzeć. Pomysł, wykonanie, styl! To przeciwieństwa (kolory kontra czerń i biel, geometria kontra nieregularne kształty) które łączy jakość i którymi trudno się nie zachwycić. Podobnie jak innymi cudownymi ilustratorskimi debiutami. Jeśli nie znacie jeszcze POTATO FACE – kameralnych „rysunków o nieradzeniu sobie”, to jest szansa, że po TRŁ WIOSNA! zostaniecie ich wielkimi fanami. Polecamy uważnie przeczesać całą strefę PRINT!

TRŁ WIOSNA! 2023 w Warszawie
PSZLOTAWA

Kwiaty z farmy, lokalne polskie wina i kosmetyki bez chemii – to jest plan na wiosnę z TRŁ!

TRŁ WIOSNA! 2023 w Warszawie
Projekt Rośliny

KWIATY&MIUT to kwiaciarnia, organiczna kwiatowa farma i marka, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Jak na wiosnę przystało przywiozą na targi bogactwo kolorów, zapachów i produktów, które za każdym razem zachwycają setki fanek i fanów dobrego stylu i smaku. A zieleni na TRŁ WIOSNA! nie zabraknie także dzięki wrocławskiemu PROJEKTOWI ROŚLINY, którego stoisko będzie budziło do życia wszystkie zmysły!

TRŁ WIOSNA! 2023 w Warszawie
BRAĆ Polskie Wino

Wiosenną energię będzie czuć także w strefie DELI, gdzie tym razem zaskoczy Was pop-up z fantastycznymi polskimi winami z lokalnych winnic przygotowany przez BRAĆ POLSKIE WINA, obok będziecie mogli kupić i spróbować najbardziej nagradzanego na świecie polskiego giny HERITAGE MAGNOLIA GIN, a jeszcze dalej poznacie lokalne miody pitne w nowoczesnym i unikalnym wydaniu marki THE BIG FELLOW. Gwarantujemy – wszystkie te projekty nie tylko dobrze smakują, ale też znakomicie wyglądają!

TRŁ WIOSNA! 2023 w Warszawie
Plantule Pillows

Jak na wiosnę przystało tętnić życiem będzie bogata strefa WELLNESS I EKO, pełna kosmetycznych, naturalnych polskich marek, których produkty odkrywacie na Targach Rzeczy Ładnych od wielu edycji. Ale WELLNESS na TRŁ to także dbanie o swoje samopoczucie i sen, dlatego nie przegapcie poduszek i akcesoriów od PLANTULE PILLOWS i BIOSENNIE, a także akcesoriów do jogi i treningu ARTSOPHY, FEMIPHYSIO, czy MOONCO.

Spotkania na TRŁ WIOSNA!: Springer, Kachniarz, Berent & Marcinkowski i Kosowski

Targi Rzeczy Ładnych to nie tylko ładne przedmioty, ale przede wszystkim wspaniali utalentowani ludzie. I właśnie z nimi będzie można spotkać się podczas tej edycji targów. Lista gości wygląda imponująco!

  • FILIP SPRINGER – pisarz, reportażysta i fotograf opowie (i pokaże zdjęcia!) o swojej wyczekiwanej, najnowszej książce „Mein Gott, jak pięknie!”, która prosto drukarni trafi na targi na stoisko wydawnictwa KARAKTER, gdzie będzie też można zdobyć autograf autora
TRŁ WIOSNA! 2023 w Warszawie
Filip Springer fot. Adam Lach
  • MARTA KACHNIARZ, ceramiczka, twórczyni fenomenalnego sukcesu TRZASK CERAMICS, zdradzi kulisy budowania marki w czasach Instagrama i TikToka i opowie o wydanej niedawno wspólnie z Olkiem Kozielskim książce „Warsztat ceramika”. Rozdawanie autografów jest oczywiście przewidziane!
TRŁ WIOSNA! 2023 w Warszawie
Marta Kachniarz
  • RADOSŁAW BERENT i ŁUKASZ MARCINKOWSKI, czyli słynny duet KWIATY&MIUT z pasją i ogromną wrażliwością opowie o kwiatach, o swojej filozofii tworzenia organicznej kwiatowej farmy i o tym, dlaczego #kwiatysąpiękne. Na spotkaniu będzie można zdobyć autograf na wydanym przez nich w ubiegłym roku przepięknym “Elementarzu kwiatowym”
TRŁ WIOSNA! 2023 w Warszawie
Radek Berent i Łukasz Marcinkowski
  • BARTOSZ KOSOWSKI – jeden z najbardziej nagradzanych i uznanych polskich ilustratorów. Współczesny klasyk. Rysuje dla firm i mediów z całego świata, pracuje z największymi markami, a jego filmowe plakaty, takie jak „Lolita”, stały się już kanonem polskiego plakatu. To rzadka okazja posłuchać o kulisach tworzenia słynnych ilustracji, warsztacie i pracy ilustratora
Radek Berent, Łukasz Marcinkowski Kwiaty_Miut
Bartosz Kosowski

Dokładny program spotkań z godzinami znajdzie się na www.targirzeczyladnych.pl

Co jeszcze wydarzy się na TRŁ WIOSNA!

To tylko mała próbka tego, co 1-2 kwietnia będzie działo się na TRŁ WIOSNA!! w hali EXPO XXI na warszawskiej Woli. 220 wystawców z całej Polski, dwa dni z najlepszym niezależnym designem i najważniejszymi markami, projektantami i twórcami plus niepowtarzalny klimat Targów Rzeczy Ładnych! Plus pyszna kawa od HayB, słodkości od MOD Donuts i cała strefa DELI!. Jeśli kochacie polskie wzornictwo, jesteście ciekawi nowości i trendów, lubicie otaczać się ładnymi rzeczami i spotykać ciekawych ludzi – to jest właśnie to miejsce. A jeśli po prostu szukacie inspiracji, dobrej energii, pomysłu na spędzenie fantastycznego weekendu w Warszawie, po prostu nie powinniście przegapić tego wydarzenia sezonu. Do zobaczenia na TRŁ WIOSNA!

TRŁ WIOSNA! – ceny, bilety, lokalizacja, daty

Data: 1-2 kwietnia

Miejsce: EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa

Godz.: 11.00 – 19.00

Bilety: 10 zł w przedsprzedaży (online), 15 zł w dniach imprezy (online i w kasach)

Kup bilety online:

goingapp.pl/wydarzenie/targi-rzeczy-ladnych-wiosna-xpo3205010/kwiecien-2023

Więcej informacji:

targirzeczyladnych.pl

facebook.com/targirzeczyladnych

instagram.com/targirzeczyladnych

O Targach Rzeczy Ładnych

Targi Rzeczy Ładnych to największe targi niezależnego designu w Polsce. Od 10 lat impreza promuje i przyciąga najlepsze marki, projektantów i ilustratorów, a każdą edycję odwiedza ok. 10 tysięcy osób. Targi Rzeczy Ładnych to wyjątkowa selekcja polskich marek i przegląd najnowszych trendów. Podczas wydarzeń odbywają się liczne wystawy, spotkania i projekty specjalne.

TRŁ WIOSNA! 2023 w Warszawie

 

Zobacz też: Sofia Coppola x Uniqlo – kolekcja inspirowana filmami

Sofia Coppola x Uniqlo – kolekcja inspirowana filmami

5/5 - (2 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News