Tricia Miranda i jej choreografie nie z tej ziemi

Zaczęła swoją przygodę z tańcem w wieku 4 lat, przechodząc z baletu w jazz, aż w końcu zatrzymała się na hip-hopie. Pierwszym krokiem do jej wielkiej kariery było przeniesienie się do Los Angeles w 2001 roku, gdzie zaczęła wznosić swoje nazwisko na szczyt, powoli stając się jedną z najbardziej rozpoznawalnych choreografek i instruktorek w Ameryce. Chcecie wiedzieć o kim mowa?

Tricia Miranda, urodzona w Arizonie, prężnie rozwijająca swoją karierę kobieta. Dowodem jej niesamowitego talentu jest przede wszystkim towarzyszenie w trasie i tworzenie choreografii dla tak znanych ludzi w świecie muzyki, jak Black Eyed Peas, Fergie, Beyonce, Destiny’s Child. Lista jest jeszcze długa, tak samo jak jej występy w lokalnej telewizji: “America’s Got Talent”, “The X Factor USA”, “The American Music Awards”.

1236547_10151940926216660_985192912_n

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Nic dziwnego, że jej nazwisko rozpoznawalne jest niemalże w całych Stanach. Obecnie zajmuje się nauką tańca w Clear Talent Group w Los Angeles, dla chętnych w każdym wieku. Jej filmiki na YouTube mają po parę milionów wyświetleń, zatem postanowiliśmy wybrać dla was najciekawsze z nich. Zobaczcie roztańczone talenty!

https://vimeo.com/131452118

 

tekst | Nicole Szczekocka

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News