TIDAL podsumowuje wakacje: czego słuchaliśmy tego lata?

Ludzie skaczący na plaży przy zachodzie słońca

Nie chcemy tego głośno mówić, ale wakacje powoli dobiegają końca. Pozostając jednak w wakacyjnym klimacie, serwis streamingowy TIDAL podsumował ubiegłe miesiące, tworząc playlistę TOP WAKACJE. Czego słuchaliśmy tego lata?

W rankingu obok międzynarodowych hitów znalazło się także sporo polskich akcentów. Na szczycie notowania plasuje się Dawid Podsiadło ze swoją piosenką Małomiasteczkowy, promującą najnowszą płytę artysty o tym samym tytule. Przed nami także ogólnopolska trasa wokalisty, która rozpoczyna się już w październiku.

Tidal Top 100 playlista wakacyjna

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Zdecydowanym liderem rankingu jest Taco Hemingway ze swoim nowym albumem Cafe Belga, z którego prawie wszystkie utwory znalazły się w zestawieniu. W podsumowaniu nie mogło zabraknąć także utworu Początek Krzysztofa Zalewskiego, Dawida Podsiadło oraz Korteza, który powstał w ramach projektu Męskie Granie Orkiestra. Dopiero w dalszej części zestawienia odnajdziemy zagraniczne produkcje takie jak One Kiss Calvin’a Harris’a i Dua Lipy czy I Like It Cardi B.

Jeżeli atmosferę wakacyjnych chwil chcesz zatrzymać jak najdłużej to playlista zdecydowanie dla Ciebie!

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News