Tęczowa choinka przeniesie wasze święta na zupełnie nowy poziom

Tęczowa choinka

W tym roku ciągle musieliśmy bronić wartości, które symbolizuje tęczowa flaga, a przyszły niestety zapowiada się podobnie. Jeżeli Święta mają być czasem pokoju, to proponujemy połączenie symboliki świątecznej z kolorystyką pokoju.

Świąteczne trendy co prawda przychodzą i odchodzą – szybciej lub wolniej, jednak mamy nadzieję, że ten zostanie z nami na dłużej. W sprzedaży pojawiły się tęczowe choinki, które sprawią, że wasze święta będą tak radosne, jak nigdy dotąd.

Tęczowa choinka Rainbow Bust od Treetopia wygląda jakby została wyciągnięta ze środka Parady Równości. I bardzo dobrze, w końcu co może lepiej reprezentować Boże Narodzenie, jak właśnie miłość? Sztuczna, ale przepiękna choinka mierzy dwa metry i jest dostępna na Amazonie.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Jedyne, co może nie wprawić was w świąteczny nastrój jest jej cena – 239,99 USD. Jednak biorąc pod uwagę, że to zakup natury wielorazowej, może jest ona faktycznie warta swojej ceny? Patrząc na opinie zebrane na Amazonie, wygląda na to, że tak – prawie wyłącznie pięciogwiazdkowe recenzje mówią same za siebie.

 Tęczowa choinka Tęczowa choinka

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News