Targi WZORY III

plakat-facebook-4

Warszawskie Targi Designu WZORY są największą tego typu imprezą organizowaną w stolicy. Kolejna, trzecia już edycja WZORÓW odbędzie się 24 maja 2014 roku w Drukarni Praskiej przy ulicy Mińskiej 65. Surowa, postindustrialna przestrzeń dawnych zakładów graficznych o powierzchni 5000 metrów kwadratowych zostanie na jeden dzień zajęta i zaaranżowana przez 250 młodych polskich projektantów. Zwiedzający będą mieli okazję zapoznać się zarówno z docenionymi już na innych targach i konkursach, jak i z zupełnie premierowymi projektami z dziedziny ekologii, edukacji, meblarstwa, szkła i ceramiki, techniki, oświetlenia, kuchni i dekoracji.

Główną misją targów jest promocja polskiego wzornictwa. WZORY służą także spotkaniu; mają niwelować dystans projektant-klient zbudowany m.in. na podstawie mitu o ekskluzywności przeznaczonej dla nielicznych, pokazać szerokie spectrum najbardziej wartościowych zjawisk w polskim wzornictwie, przedstawić swego rodzaju mapę i ośmielić do własnych poszukiwań.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

 

 

W ramach wydarzenia rozdane zostaną nagrody „Wzorowy projekt” i „Wzorowe stoisko”, oraz wyróżnienie przyznane przez blogerów wnętrzarskich. Ponadto, można będzie wziąć udział w warsztatach i wykładach na temat design, recyclingu i upcyclingu i odpocząć w specjalnych strefach relaksu. Na koniec dnia zaplanowany jest koncert Atanasa Valkova – kompozytora filmowego i producenta muzycznego.

 

 

Wstęp na WZORY III jest bezpłatny. Po dokładny program targów zajrzyjcie na: wzorytargi.pl .

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News