wydarzenia

Targi Rzeczy Ładnych we Wrocławiu już w październiku!

Targi Rzeczy Ładnych zawitają także do Wrocławia. II edycja TRŁ WROCŁAW! już 1-2 października w Hali Stulecia. Wypełni ją 180 wystawców i marek z całej Polski – od wyposażenia, po ceramikę, aż do wellness. A oprócz tego, także Strefa Targów Mamaville – sekcji dla rodziców i dzieci, z dziesiątkami wystawców, warsztatów i spotkań.

Targi Rzeczy Ładnych we Wrocławiu – kultowe, designerskie wydarzenie

TRŁ to największe w Polsce targi niezależnego designu, które od prawie dziesięciu lat zmieniają polskie oblicze wzornictwa, projektowania, ilustracji czy wystroju wnętrz. To  zbiór najciekawszych marek, a jednocześnie wielu zdobywców nagród na polskich i międzynarodowych festiwalach designu.

Kochamy świetny polski design i kochamy Wrocław! Rok temu aż 7 tys. gości odwiedziło debiut Targów Rzeczy Ładnych w Hali Stulecia. Było wspaniale i nie mogliśmy doczekać się powrotu! Sukces pierwszej edycji przyciągnął na TRŁ WROCŁAW! jeszcze więcej niesamowitych marek – będzie ich o 70 więcej niż przed rokiem! – mówią Ajka Mroczkowska, Anna Pruszyńska i Paweł Stremski, organizatorzy Targów Rzeczy Ładnych. –  W połączeniu z targami Mamaville, które od lat przyciągają tłumy rodziców w całej Polsce, szykuje się fantastyczny weekend – święto ładnych, mądrych, ekologicznych i inspirujących rzeczy. I niesamowitych ludzi – dodają.

Targi Rzeczy Ładnych we Wrocławiu – ceramika

Gości przywita ponad 40 marek ze swoimi najnowszymi i najpopularniejszymi kolekcjami. Wśród nich zobaczymy między innymi znane dobrze TRZASK CERAMICS, a także ENDE CERAMICS z kolekcją ilustracji Aleksandry Waliszewskiej.

ELEMTHEBRAND
coucou studio

Targi Rzeczy Ładnych we Wrocławiu – plakaty

Nikogo nie zdziwi fakt, że plakaty to niekwestionowalny wyróżnik każdej edycji Targów Rzeczy Ładnych. Na TRŁ WROCŁAW! zobaczymy między innymi słynną “Lolitę” – plakat Bartosza Kosowskiego i kilkadziesiąt innych jego prac, które już dziś są klasyką polskiej ilustracji, Adama Kosika (PS. jego Solpolu nie można przegapić!) czy Centrum Architektury.

Bartosz Kosowski

Nie zapominajmy, że polska ilustracja jest także kobietą! A damską część ilustracji reprezentować będą między innymi: Justyna Frąckiewicz, Malwina Hajduk, Paula Dudek, Alina Rybacka-Gruszczyńska, Jagoda Stączek, Zuza Kamińska i wiele innych. To będzie prawdziwe plakatowe uderzenie.

Justyna Frąckiewicz

Targi Rzeczy Ładnych we Wrocławiu – design i wellness

TRŁ to także fantastyczne meble od lokalnych manufaktur, między innymi od SZYSZKA DESIGN, PLYWOOD PROJECT, WOOD & PAPER czy PASTFORM FURNITURE. Zobaczymy również produkty samego Dietera Rams! Odbędzie się także pokaz stolarskiego rzemiosła na żywo! dzięki Stolarnii Dęborzyce. A do tego oczywiście dziesiątki rośliny i kwiatów prosto z wrocławskiego PROJEKTU ROŚLINY.

Pastform Furniture
Mydlarnia 4 Szpaki

Targi Rzeczy Ładnych we Wrocławiu – Mamaville

Targom Rzeczy Ładnych będą towarzyszyły także Targi Mamaville – najpopularniejsze w Polsce targi dla mam i dzieci. Powstanie nawet mamavillowe miasteczko, wypełnione atrakcjami dla młodszych i starszych. Program spotkań i najnowsze informacje o tym wydarzeniu znajdują się na stronie Mamaville.

Targi otwierają się w sobotę 1.10 o godz. 11.00. Bilety na wydarzenie można kupić online na goingapp.pl, empikbilety.pl lub w kasach przed wejściem. 

Zobacz też: Utalentowany grafik tworzy retro plakaty współczesnych filmów

Komentarze
Rate this post
Anna Ciesielska

Recent Posts

Co obejrzeć na Apple TV+? – 5 propozycji

Apple TV+ to ekskluzywna usługa streamingowa funkcjonująca w Polsce od 2019 roku. W swojej ofercie…

2 dni ago

„Wednesday” Tima Burtona – 5 ciekawostek o serialu

Pierwsze odcinki „Wednesday” zadebiutowały na platformie streamingowej Netflix 23 listopada 2022 roku – oglądaliście już?…

3 dni ago

Czym różni się telewizor OLED od QLED? Podpowiadamy!

Jednym z najważniejszych aspektów przy zakupie nowego telewizora jest jakość obrazu. Idealne odwzorowanie barw, nasycenie…

3 dni ago

Kim jest Maja Staśko? Kontrowersje wokół aktywistki

Niewiele jest bardziej kontrowersyjnych osób w polskim internecie niż Maja Staśko. Jej wypowiedzi są licznie…

3 dni ago

TRŁ ZIMA! – największe targi designu w Polsce już 10-11 grudnia!

Byliście grzeczni?! Kupcie sobie coś ładnego. Albo jeszcze lepiej kupcie ładne prezenty swoim bliskim i…

5 dni ago

„Hokus Pokus 2” – wielki powrót sabatu [recenzja]

30 września 2022 roku na platformie streamingowej Disney+ zadebiutowało „Hokus Pokus 2” – kontynuacja jednego…

1 tydzień ago