Uzbrójcie się w cierpliwość: Metallica zagra w Krakowie

Czterech ubranych na czarno mężczyzn

Zespół Metallica właśnie ogłosił europejską część światowej trasy koncertowej promującej album „Hardwired… To Self-Destruct”. Na sam koncert chwilę trzeba będzie poczekać, ale bilety pojawią się w sprzedaży już od piątku, 24 marca.

Album Hardwired…To Self-Destruct miał premierę 18 listopada 2016 roku i od razu znalazł się na pierwszych miejscach list sprzedaży na całym świecie, przekraczając 800 tysięcy sprzedanych kopi w ciągu tygodnia o d premiery. Album został wyprodukowany przez Greg Fidelman oraz Jamesa Hetfielda i Larsa Ulricha.

Metallica pokazała swoją dojrzałość, odbierając atak od swojej muzyki i jednocześnie wracając do swojego hard rockowego, młodego i szybkiego grania – napisał New York Times.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Trasa rozpocznie się co prawda już 4 wrześnie w amsterdamskim Ziggo Dome, ale koncert w Polsce, na krakowskiej Tauron Arenie zaplanowany jest na 28 kwietnia 2018 roku. Tak jak powiedzieliśmy: musicie uzbroić się w cierpliwość, ale wierzymy, że będzie warto. Jako support przed koncertem w Krakowie, wystąpi KVELERTAK.

Bilety w przedsprzedaży będą najwcześniej dostępne dla członków Legacy Met Club (od wtorku 21 marca godz. 16) następnie dla tzw. „Fifth Members” (od wtorku 21 marca godz. 17), a do ogólnej sprzedaży bilety trafią w piątek 24 marca. Co więcej, każdy zakupiony bilet przez oficjalne punkty sprzedaży będzie upoważniał do odebrania standardowej edycji Hardwired… To Self – Destruct w wersji fizycznej lub cyfrowej.

Metallica przy współpracy z CID Entertainment proponuje wachlarz specjalnych możliwości związanych z trasą, między innymi trzy opcje specjalnych wrażeń takie jak bilety premium i udogodnienia z nimi związane: wcześniejsze wejście na arenę koncertową, wizyta w museum “Memory Remains” i spotkanie z zespołem.

Więcej szczegółów znajdziecie na oficjalnej stronie Metallica oraz na stronie CID Entertainment.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News