„Tak mi się nie chce”: hymn poniedziałku od Mikromusic

Już wkrótce zespół Mikromusic wraca z szóstym, studyjnym albumem zatytułowanym tak samo, jak opublikowany kilka dni temu singiel Tak mi się nie chce.

Wracamy do korzeni wydawania niezależnego. Nagrywamy płytę bez żadnych ograniczeń artystycznych i formalnych. A mając totalna wolność, nie spełniamy niczyich oczekiwań. Nagrywamy nowe piosenki z ogromną radością i przyjemnością, co na płycie będzie jak najbardziej do usłyszenia.

Produkcja inaczej niż przy poprzednich, tym razem przypadła Dawidowi Korbaczyńskiemu, Piotrowi Plucie i Łukaszowi Sobolakowi. Za kompozycje głównie odpowiedzialni są Dawid Korbaczyński i Natalia Grosiak. Za teksty odpowiada niezmiennie wokalistka zespołu. Mix i mastering przypadł kolejny raz Robertowi Szydło. Partnerem wydawnictwa jest również firma Atlas sp. z.o.o.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Zapowiada się najbardziej piosenkowa płyta Mikromusic w większości inspirowana muzyką lat 60-tych i 80-tych, która zostanie wydana w formie audio CD i LP. Równocześnie planowana jest realizacja teledysków we współpracy z Kaśką Sarnowską i Katią Priwieziencew. Premiera albumu przewidziana jest na 30 października 2017.

Zostawiamy Was z najnowszym teledyskiem zespołu. W rolach głównych: Wojciech Mecwaldowski i Anita Jancia – Prokopowicz. Teledysk zrealizowano we współpracy z Kaśką Sarnowską i Katią Priwieziencew, odpowiedzialnymi za sukces teledysku do utworu Bezwładnie (nagroda Yacha za teledysk).
Plakat promujący zespół Mikromusic
Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News