Starocia, których może nie znacie, a powinniście! ?

Zdjęcie w różowej kolorystyce przedstawiające trzy dziewczyny prężące muskuły

Czy czasami nie odczuwacie tęsknoty za imprezami w starym, dobrym stylu? Muzyki ze złotej ery RnB i rapu? Jeśli tak, to mamy dla Was dwa rozwiązania – jedno na tu i teraz, a drugie na najbliższą piątkową noc!

Klub Rejs zaprasza wszystkich spragnionych oldschoolowych brzmień na warszawską edycję znanej i lubianej przez wszystkich imprezy Back 2 Da Oldies! Za gramofonami staną specjaliści od czarnych brzmień – rezydenci legendarnego klubu The Fresh – Simo i Biskup. A to wszystko już w najbliższy piątek, 9 czerwca 2017.

Jednak zanim piątkowa balanga do białego rana nastąpi, mamy dla Was mały imprezowy przedsmak, przygotowany specjalnie dla Was przez Kamila Wysockiego aka Phunk’ill. Przed Wami kilka kawałków, których jeśli nie znacie, to przed piątkową imprezą powinniście poznać? Dlaczego? W tej sprawie oddajemy głos Kamilowi!

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


1. Shaquille O’Neal – Strait Playin’

Wielu koszykarzy NBA w latach 90. próbowało swoich sił przy mikrofonie, jednak żaden z nich nie zbliżył się nawet na długość elbow passa Jasona Williamsa do tego west coastowego bangera.

2. All City The Hot Joint

https://www.youtube.com/watch?v=MOoOkZ67n6A

Nieważne w jakim towarzystwie. Ten bass, ta nawijka i ten refren rozhulają parkiet. To pewne.

3. LL Cool J Feat. Busta Rhymes – Starsky & Hutch

https://www.youtube.com/watch?v=JNB4Jb0Lk6M

A może to jednak kwestia refrenu? Gotta keep on making it high vol.2 i znów kosiciel dancefloorów.

4. Pete Rock feat. CL Smooth – It’s A Love Thing

Po kilku mocnych, parkietowych killerach i szaleńczych wygibasach, powinien przyjść czas na odpoczynek i czułe przytulenie ukochanej. No to proszę, jest i soundtrack na tę okazję.

5. Tweet – We Don’t Need No Water

Wracamy powoli na imprezowy szlak. Kto był na koncercie Missy Eliott, ten wie, że ona i jej ekipa poruszy nawet śpiącego i śniącego o nowym pracodawcy Roberta Makłowicza. Przypadkiem tak się składa, że Tweet do tej ekipy należała. Panie proszą Panów.

6. Snoop Doggy Dogg – Ballers Night Out

Snoop Dogg to nie tylko What’s my name, Gin and Juice i California Girls (o zgrozo), ale nie operujmy truizmami. Mniej oczywistą sprawą jest powyższy kawałek, który jak mało który sprawia, że nawet na babcinym fotelu poczujecie się jak w Impali 64.

7. 4th Avenue Jones – Move On

Wracamy przytulić ukochaną. Nie wsłuchujcie się tylko zbytnio w treść utworu, bo sytuacja może się zagęścić.

8. Adina Howard – Freak Like Me

https://www.youtube.com/watch?v=hsEgF1aKCSM

No dobra, i tak to wszyscy znacie (mamy nadzieję), ale nie darowalibyśmy sobie pominięcia tej pozycji. West Coastowe piszczałki bardzo kochały głos Adiny Howard. A głos Adiny Howard bardzo kochał te piszczałki. I żyli długo i szczęśliwie.

9. Horace Brown – Shake It Up

Horace Brown > Horace Grant

Wpadajcie do Klubu Rejs już piątek, start imprezy o 22:00! Widzimy się na parkiecie! Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie wydarzenia – Back 2 Da Oldies.

Plakat promujący imprezę w Klubie Rejs, trzy dziewczyny, zdjęcie w różowej kolorystyce
Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News